YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ebru Güneş Reza Zarrab'dan boşanıyor mu?
Ebru Güneş Reza Zarrab'dan boşanıyor mu?
04 Ekim 2015 09:18
Ebru Gündeş boşanıyor mu? Bu haber magazin gündemine bomba gibi düştü. Ebru Güneş'e yakın bir ismin yaptığı açıklamaya göre Gündeş - Reza Zarrab çiftinin evliliklerinde herhangi bir sorun yok. İşte ayrıntılar...

Ünlü ses sanatçısı ve yarışma programlarının aranan jüri ismi Ebru Gündeş'in bir zamanlar arkasından canlı yayında gözyaşı döktüğü işadamı Reza Zarrab'dan boşanmak istediği öne sürüldü. Ebru Gündeş Reza Zarrab boşanıyor mu? 

İddiaya göre Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, 17 Aralık paralel darbe girişiminde ismi geçen işadamı Reza Zarrab'dan boşanmak istiyor. Hatırlanacağı gibi 17 Aralık hükümete karşı sivil kalkışma operasyonları sırasında işadamı Reza Rarrab, hedef tahtasına konan isimlerin başında geliyordu. 

Ebru Gündeş Rısa Sarraf ya da Reza Zarrab çifti 17 Aralık operasyonları sırasında zor günler geçirmiş, ancak operasyonların ardından serbest bırakılan Reza Zarrab ile Ebru Gündeş aşkı dillere destan olmuştu. 

Ebru Gündeş Reza Zarrab çiftinin adı sık sık lüks harcamaları ile gündeme gelmişti. Ünlü sanatçı Ebru Gündeş’in yüksek harcamalarından rahatsız olan Reza Zarrab’ın bu konuda eşini sık sık uyardığı, Gündeş’in ise Zarrab'ın tavrına rest çektiği öne sürüldü. Daha önce İranlı eşinin özel uçağını kullanan Gündeş’in konserlerine tarifeli uçakla gitmeye başlaması boşanması iddialarını daha da alevlendirdi.

GÜNDEŞ VE ZARRAB ÇİFTİNE YAKIN BİR İSİM AÇIKLAMA YAPTI

Bu haberler üzerine Hurriyet.com.tr'nin ulaştığı Ebru Gündeş'e yakın bir isim, çiftin evliliklerinde bir sorun olmadığını, şarkıcının konserlerini çoğu zaman tarifeli uçuşlarla gittiğini söyledi.

Ebru Gündeş, eşi 17 Aralık operasyonu kapsamında gözaltına alınınca yaşadığı zor süreci jürisi olduğu programda gözyaşlarıyla anlatmıştı.

Ebru Gündeş Reza Zarrab (Rıza Sarraf) Çiftin Alara isminde bir kızları bulunuyor. 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler