YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ebru Gündeş ve Rıza Sarraf 66 gün sonra ilk kez...
Ebru Gündeş ve Rıza Sarraf 66 gün sonra ilk kez...
04 Mayıs 2014 09:31
Ebru Gündeş’in eşi İranlı işadamı Rıza Sarraf, Kandilli sırtlarında Boğaz manzaralı 25 milyon dolar değerinde 2 köşk satın aldı. Her iki köşk de kale gibi duvarlarla çevrili.

17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonu kapsamında Kanlıca’daki villasından gözaltına alınan Rıza Sarraf ve eşi Ebru Gündeş’in bu evde yaşamak istemedikleri ortaya çıktı.

Sarraf, 2011 yılında eşine “bebek” hediyesi olarak 27 milyon dolara aldığı evinden çıkarak eşinin Kemer Country’deki evine taşındı. 17 Aralık’tan 66 gün sonra ilk fotoğraflarını dün Kemer Country’de veren ve başbaşa kahvaltı yapan çift, daha sonra at binerek stres attı. 3 yaşındaki kızları Alara’yı evde bakıcılarına bırakan ikili, keyifli halleriyle zor günleri geride bıraktıklarının mesajını verdi. Ebru Gündeş’in spor kıyafeti ve makyajsız hali dikkat çekerken eşi Sarraf ise gün boyu binici pantolunu ve çizmesiyle dolaştı. Çift, akşam saatlerine Kemer Country‘den korumaları eşliğinde ayrıldı.

Yaz sonu yeni adres

Sarraf ve Gündeş çiftinin uzun süre Kemer Conutry’de oturmayacağı öğrenildi. Sarraf, gözaltı olayından sonra Kandilli sırtlarında yeni bir villa satın aldı. Dört dönümlük arazi üzerinde iki bloktan oluşan köşkün değerinin yaklaşık olarak 25 milyon dolar olduğu iddia ediliyor. Boğaz manzaralı yeni evin dört bir yanı yüksek duvarlarla çevrili. Toplam oturum alanı ise 1000 metrekareye yakın. Çiftin yeni evlerine tadilat yaptırdıkları bu nedenle taşınmalarının gecikeceği ifade ediliyor.

66 gün sonra ilk görüntü

Gözlerden uzak olmaya dikkat eden Rıza Sarraf-Ebru Gündeş çifti, Kemer Country’de at binerek stres attı. Çift, operasyondan 66 gün sonra ilk kez görüntü verdi.

030520142158366534476_4.jpg

 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler