YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Doğukan Manço, garsonluk yapmış!
Doğukan Manço, garsonluk yapmış!
02 Eylül 2013 14:58
Ünlü sanatçı Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço, FHM dergisinin Ekim sayısına konuk oldu. Manço, "Modfikasyon da yaptım, garsonluk da" dedi.

Katıldığı Survivor programında gerek yarışmalardaki başarısı, gerekse yetenekleri ve iş becerisiyle dikkat çeken Manço, öğrencilik yıllarında otomobil modifikasyonu, garsonluk, tezgahtarlık, radyoculuk gibi çok farklı işler yaptığını samimiyetle anlattı.

Kendi ayakları üzerinde durabilmek için çalıştığını söyleyen Manço, “Modifiye işiyle de kendimi geçindirmeyi başardım. Ailem de böyle olmasını istiyordu. Yarış otomobillerinin kaportalarını, motorunu veya yürüyen aksanlarını dizayn edip parçaları tedarik ediyor, imal edilmesi üzere Türkiye’ye gönderiyordum” dedi.

Profesyonel olarak drift yapan Doğukan Manço, "Arabayla giderken iki kere 360 derece dönüp düz yolumda devam edebilirim. Arabanın önüne bir bıçak yerleştirirsen, önüme koyduğun engellerdeki meyveleri kesebilirim” diye konuştu. Çocuklarla da çok iyi anlaştığını belirterek, “Müthiş bir enerji çıkıyor içimden onlarla oynarken. Oyuncaklardan terfi edip bir anda kılıç kavgasına bile girebiliriz. Tek kelimeyle zevk alıyorum. O küçük çocuğu adam yerine koymayı seviyorum” ifadelerini kullandı

 

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler