YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Diriliş Ertuğrul'da ayrılık gözyaşları!
Diriliş Ertuğrul'da ayrılık gözyaşları!
03 Haziran 2015 20:09
Usta oyuncu Hakan Vanlı'nın 'Kurdoğlu' karakteri ile rol aldığı Diriliş Ertuğrul'da bu hafta ayrılık yaşandı.

Senaryo gereği öldürülen Kurdoğlu, set çalışanlarına ve oyuncu arkadaşlarına veda ederken gözyaşlarına hakim olamadı.

TRT'nin sevilerek izlenen dizilerinden Diriliş Ertuğrul'da bu hafta set ekibi ve oyuncularını üzen ayrılık yaşandı. Diriliş Ertuğrul'da 'Kurdoğlu' karakteri ile rol alan Usta oyuncu Hakan Vanlı, senaryo gereği öldürülerek diziye veda etti. 

Kötü karakteri canlandıran Kurdoğlu'nun ölmesi dizinin hayranlarını sevindirirken set ekibi ve oyunculara duygulu anlar yaşattı. Set ekibi son çekim gününde, üzerinde Hakan Vanlı'nın fotoğrafının bulunduğu büyük bir pasta hazırlattı. Son idam sahnesinde yapılan sürpriz, Hakan Vanlı'yı mutluluk gözyaşlarına boğdu. Ünlü oyuncunun tüm ekibe yaptığı konuşma, Serdar Gökhan, Engin Altan Düzyatan, Didem Balçın, Hülya Darcan başta olmak üzere, tüm oyuncuları ağlattı. Hakan Vanlı, kendisi için hazırlatılan pastayı dizide kullandığı kılıçla kesti.

Kısa bir koşma yapan ünlü oyuncu Hakan Vanlı, duygularını şu kelimelerle ifade etti: “Hiç bu kadar güzel, tatlı bit set görmedim. Ben görevimi yaptım. Hepiniz başımın tacısınız. Hepinizi çok seviyorum".

Set çalışanları ve rol arkadaşları, bu duygusal konuşmayı yaparken sesi titreyen ünlü oyuncunun sözleri sonrası gözyaşlarına boğuldu. 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler