YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Diriliş Ertuğrul'da 31. bölümde neler olacak?
Diriliş Ertuğrul'da 31. bölümde neler olacak?
22 Ekim 2015 10:47
Sevilen dizi Diriliş Ertuğrul bu haftada izleyenlerinden tam not aldı.Ertuğrul kendi obasını ve dayısının obasını bekleyen tehditlere karşı ne yapacak? Ertuğrul savaşa dayısının obasını Moğollara karşı savaşmak için ikna edebilecek mi?

TRT1'in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul bu hafta da nefesleri kesti.Geçtiğimiz bölümde Noyan'ın elinden kurtulmayı başaran Ertuğrul şimdi ne yapacak? Büyük tehdit altında olan obasını Moğollara karşı savaşmak için ikna edebilecek mi?Moğolların eline düşen ve gördüğü işkencelerden dolayı kılıç tutamaz hale gelen Ertuğrul'un planı ne?İşte merakla beklenen Diriliş Ertuğrul'un 31.bölüm fragmanı...

30.BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Öldü sanılan Ertuğrul’un aniden alpleri ile birlikte gelmesi herkesi şaşırtmış, siyasi hesaplar içinde olanlarda da büyük bir sarsıntıya sebep olumuştu. Ertuğrul’un Noyan komutasındaki öncü birlikler ve Moğol ordusuyla savaş için fikirleriyle, iki obanın beylerinin fikirleri birbirine uymamıştır. Ertuğrul babasının kendine verdiği baş alplık vazifesini bırakmamaya da kararlı olması bir anda tüm obayı germiş ve düşünce ayrılıkları oluşmuştu.

 

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler