YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Deniz Seki bunun için kaçıyormuş!
Deniz Seki bunun için kaçıyormuş!
06 Haziran 2014 11:20
Ünlü şarkıcı Deniz Seki, 6 yıllık hapis cezasından kaçtı. Polis izini sürerken kanser olduğu ortaya çıktı. Hukukçular, ‘İnfaz kesinlikle ertelenemez’ dedi

Kokain satın alıp içmek ve başkalarına uyuşturucu temin etmek suçlarından hakkında verilen 6 yıl 3 ay hapis cezası onanan Deniz Seki'nin hayatı adeta zehir oldu. Her yerde aranan Seki, sırra kadem bastı. Şarkıcının kaçmadığı, kanser olduğu iddia edildi.

Daha önce iki kez operasyon geçirdiği 'kadın hastalığı' nüksettiği için tedavi gördüğü ve bu sorunu halleder halletmez teslim olacağı öne sürülen Deniz Seki'nin yumurtalıklarında 10 cm'lik kötü huylu kanser hücresi bulunduğu belirtildi.

Ameliyat masasına yatmaya hazırlandığı günlerde yakalama kararının çıkarıldığı, tedavisini olduktan sonra teslim olacağı ifade edildi. 

Hapisten kaçamaz

Tedavi için, cezasının infazının ertelenebileceğini düşünenlere ise hukukçulardan olumsuz görüş geldi.

Avukat Feride Hilal İmal, cezanın infazının ertelenmesinin, kişinin akıl hastası veya ağır hastalıklara yakalanmış olmasıyla mümkün olduğunu söyledi. "Deniz Seki'nin kanser olması cezaevine girmesine, cezasının ertelenmesine engel değil" diyen avukat, "Cezaevinde de tedavi olabilir" şeklinde konuştu.

Ameliyat olması şart

Yumurtalık kanseri teşhisi konulan Deniz Seki'nin ameliyat masasından kaçışı yok. 10 cm'lik kanser hücresinin acil ameliyat gerektirdiğini söyleyen uzmanlar, tedavi süreci uzadıkça riskin daha da arttığını belirtiyor. Şarkıcının albüm çalışmaları ve konserleri nedeniyle ameliyatı ertelediği, karar verdiğinde de hakkında yakalama kararı çıktığı ifade ediliyor. Güzel şarkıcının nerede ve kiminle olduğunu ise hiç kimse bilmiyor.

 

TAKVİM

Etiketler: ,
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler