YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demirtaş'tan Rojin'e şoke eden yanıt!
Demirtaş'tan Rojin'e şoke eden yanıt!
18 Ağustos 2014 12:50
Ölüm tehditleri aldığı için Selahattin Demirtaş'tan yardım isteyen Kürt sanatçı Rojin, 'Tabandan senin AK Partili olduğuna dair bir algı var' yanıtını alınca neye uğradığını şaşırdı.

Kürt sanatçı Rojin, ölüm tehditleri almasının ardından Demirtaş'ı arayarak yardım istediğini, ancak aldığı yanıtla şoke olduğunu anlattı.

Geçtiğimiz günlerde Mardin Nusaybinli olan Kürt  sanatçı Rojin'i korumakla görevlendirilen 3 polis memurunun şehit olmasının ardından yaşanan çalkantılar devam ediyor.

Demirtaş'tan yardım istedim "AK Parti'ye yakınsın" dedi

Rojin, Demirtaş hakkında çarpıcı bir iddia ortaya attı. Van'da konser vereceği sırada aldığı tehditler üzerine Demirtaş'ı arayarak yardım istediğini söyleyen Rojin; ''Demirtaş bana 'Tabandan senin AK Partili olduğuna dair bir algı var' dedi'' diye konuştu. Türkiye Gazetesi'ne açıklamalarda bulunan Rojin şöyle konuştu;

''Her iki tarafa yandığım için bu durumdayım''

“Ben istemez miyim yanımda tanımadığım koruma polisleri olmadan özgürce, tek başıma dolaşmayı. Kaç kere darp edildim, saldırıya uğradım. Van'da konser vereceğim zaman aldığım tehditler üzerine Selahattin Demirtaş'ı arayıp yardım istedim. Bugün demokrasiden dem vuran Demirtaş bana 'Tabandan senin AKP'li olduğuna dair bir algı var' demişti. O zaman anlamıştım üzerime yönelik saldırıların arkasında bir karar olduğunu. Her iki tarafa da yandığım için bu durumdayım, kötü insan ilan edildim.”

Gerçekler
 // hasan
İşte görün gerçekleri, Hani kürt halkını savunuyordu. Hani kürt kardeşliği idi. Demek ki o değilmiş. Dağdakiler sefillikler içinde şehirdekiler padişah. Anlayın artık.......
18 Ağustos 2014 Pazartesi 14:57
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler