YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demet Akalın'dan korkutan uyarı
Demet Akalın'dan korkutan uyarı
11 Temmuz 2015 13:25
Ünlü sanatçı Demet Akalın yıllar önce geçirdiği bir kaza anının fotoğrafını paylaşınca hayranlarının yürekleri ağzına geldi. Demet Akalın'ın o halini görenler gözlerine inanamadı.

Demet Akalın yıllar önce geçirdiği bir kazanın görüntülerini paylaşınca takipçileri büyük şok yaşadı, gerçek kısa süre sonra ortaya çıktı.

Balon kazası yaşayan Demet Akalın, yanmış  yüzünün fotoğragını instagramdan paylaştı.

20'nci yaş gününü kutladığı bir partide mumların, patlattığı yanıcı gaz dolu balon, Demet Akalın'ın ellerinin, kollarının ve yüzünün ağır biçimde yanmasına neden olmuştu. İkinci derecede yanık teşhisi konulan Akalın, uzun süre tedavi görmüştü. 23 yıl önce yaşanan bu talihsiz kazananın o dönemde basında yer alan bir fotoğrafını başlığıyla birlikte Instagram sayfasından paylaşan şarkıcı, ilk bakışta yeniymiş hissi yaşatan kare nedeniyle hayranlarını korkuttu.

Akalın, yazdığı notla olayın eski olduğunu belirtti ve takipçilerini uçan balona karşı uyardı.

Ünlü şarkıcının “Uçan balondan yanmıştım yıllar yıllar önce! Tekrar uyarayım dedim! Bebeklere gazlı balon asla almayın! Güzel bi' #tbt olmadı ama çok acılı yıldı” notuyla paylaştığı kareye, geçmiş olsun ve uyarı için teşekkür mesajlar yağdı.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler