YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demet Akalın'dan Hande Yener'e sert çıkış
Demet Akalın'dan Hande Yener'e sert çıkış
21 Ağustos 2015 18:06
Demet Akalın ve Hande Yener arasındaki gerginlik son günlerde iyice kızıştı. Hande Yener'in Bodrum'da açtığı Sebastian Beach'te Demet Akalın'ın şarkılarının çalınmasına izin vermemesi, ortalığı karıştırdı.

Bu sabah Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Demet Akalın, haberin doğru olduğunu belirterek şu açıklamayı yaptı:

 

"Erdem Kınay bana o plajdan teklif var dedi, aa oldum ben tabiki de çıkmayacağım dedi. Ben de dedim ki saçmalama ekmek parası bu tabi ki çık dedim, 6 konser anlaşmış. Böyle şeyler çok ayıp oluyor, senin adamın benim adamım mı büyük derler ya, sonra Okan'a söyledim devreye soktum, söyle çıksın dedim orada. Ve gerçekten benim şarkılarımın çalınmamasını istemiş.

Böyle insanlar var, o küçücük plajda ben çalsam ne olur çalmasam ne olur, tüm Türkiye beni dinliyor. Hiç önemli değil bunlar, ben onun şarkıları söylüyorum her yerde, onun için Demet Akalın'ım, onun için de bazı koltuklara oturuyorum, benim kalbim temiz" dedi.

Ayrıca daha önce şu sıralar birlikte jüri üyeliği yaptığı Gülben Ergen'in yıllar önce Demet Akalın'ın afişlerini söktürdüğü hatırlatılınca Demet Akalın, "O olay da doğruydu, insanlar yaşlanıyor, hırslarımızın kurbanı olduk zamanında" cevabını verdi.

 // Hayriye
Demet Akalın ve Hande yeneri seviyorum umarım en kısa zamanda anlaşmaları dileğiyle...
22 Ağustos 2015 13:48
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler