YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demet Akalın o ünlülere ateş püskürdü: Ne mal olduğunuz...
Demet Akalın o ünlülere ateş püskürdü: Ne mal olduğunuz...
11 Eylül 2015 07:27
Demet Akalın terör olaylarına sessiz kalan meslektaşlarına ateş püskürdü. Akalın tepkisini sosyal medya hesabından ağır sözler söyleyerek paylaştı

Son günlerde artan terör olayları ve şehit haberlerine isyan eden pop müzik sanatçısı Demet Akalın, durumu sessiz bir şekilde takip eden ünlülere isyan etti.

Dağlıca ve Iğdır’da verilen şehitlerden sonra kendisi de bir asker kızı olan Akalın, sosyal medya hesaplarından Mehmetçik Vakfı için, “Herkes üstüne düşeni yapacak, yapmalı! Ben asker kızıyım, babam trafik kazasında öldü. Devletin bağladığı maaşla büyütüldüm. O bize emanet kalan şehit çocuklarını düşünüyorum.

O güzel yürekli sanatçı arkadaşlarıma o programlarını kesmeyen büyüklere sesleniyorum, bir program bedelinizi Mehmetçik Vakfı’na bağışlayın” diye yazarak, 50 bin TL bağışladığını açıklamıştı.

‘Övgü dolu sözler beklemeyin’demet-akalin.20150911045957.jpg

Twitter hesabından sessiz kalan ünlülere sert tepki veren Akalın, “Dört gün sonra uyanan popçular var. Hiçbir şey olmamış gibi. Ay iğreniyorum sizi takip ettiğim için, gördüğümde selam da vermeyeceğim, artık övgü dolu sözler de beklemeyin, ne mal olduğunuz ortaya çıktı” cümleleriyle dile getirdi.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler