YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demet Akalın fena gaf yaptı
Demet Akalın fena gaf yaptı
Demet Akalın fena gaf yaptı
20 Mayıs 2008 / 19:34 Güncelleme: 00 0000 / 00:00


Demet Akalın fena gaf yaptı. Diyarbakırlılar'a hakaret etti. Diyarbakırlı vatandaşlar da ayaklandı. Soruşturma başlatıldı.


İNTERNETHABER


Mankenlikten şarkıcılığa geçen Demet Akalın yüzyılın potunu kırdı. Konserinde kendisini alkışlamayan seyirciye "Diyarbakırdan mı geldiniz hepiniz? Dağdan mı geldiniz? Moron moron bakıyorsunuz" diyerek kendince tepki gösterdi. Ama bu sözler sonrasında başına dert oldu. Diyarbakırlı vatandaşlar, Demet Akalın hakkında soruşturma başlattı.


Akalın önceki akşam Bodrum'da konser veriyordu. Önce her şey normaldi. Seyirciye "hoş geldiniz" dedikten sonra şarkısını söyledi. Fakat beklediği tepkiyi alamamıştı. Kimse alkışlamıyordu. Mikrofonu eline alan Demet Akalın güya seyirciyi "gaza getirmeye" çalıştı... Ancak ağzından çıkanı kulağı duymuyordu. Konser alanında Akalın'ın sesi şöyle yankılandı:


DİYARBAKIR'DAN MI GELDİNİZ, DAĞDAN MI GELDİNİZ?


"Ne oldu soğuktan ağzınız diliniz tutulmuş olabilir de bari tempo tutun. Abi Diyarbakır'dan mı geldiniz hepiniz? Dağdan mı? Nereden geldiniz anlamadım yani. Moron moron bakıyorsunuz abi. İnsan bir tempo bir alkış yapar. Çok ruhsuz başladınız geceye."


İZLEYİCİ ÖNCE TEPKİ GÖSTERDİ, SONRA ALKIŞLADI


Zaten soğuk olan hava bir anda buz kesti. Bazı seyirciler Akalın'a tepki gösterip "yuh" çektiler... Ancak Akalın kırdığı potun farkında değildi. Konserine devam etti... "Morona" benzettiği izleyiciler de bir süre sonra ona eşlik ettiler...


DİYARBAKIRLI'LAR AYAKLANDI


İzmir'in Torbalı ilçesinde, Diyarbakır doğumlu kişi, Diyarbakırlılara hakaret ettiği gerekçesiyle şarkıcı Demet Akalın hakkında savcılığına suç duyurusunda bulundu.


Torbalı Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvuran Yaşar Kömürcü (36), Diyarbakır doğumlu olduğunu belirterek, şarkıcı Demet Akalın'ın Bodrum'daki konserinde tüm Diyarbakırlılara hakaret ettiğini öne sürdü.


Kömürcü, Akalın hakkında suç duyurusunda bulundu.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler