YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Defne Joy Foster’ın ölümünde şok iddia
Defne Joy Foster’ın ölümünde şok iddia
06 Mayıs 2014 21:00
Ünlü manken Senem Kuyucuoğlu, kendisini Tolga Karel’in uyuşturucuya alıştırdığını, Defne Joy Foster’ın da uyuşturucuya kurban gitmiş olabileceğini iddia etti.

Kokain partisinde çekilen fotoğrafları internette yayıldıktan sonra Türkiye’nin gündemine oturan Senem Kuyucuoğlu Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu. İlk defa ünlü youncu Tolga Karel ile uyuşturucu kullandığını anlatan Kuyucuoğlu, “O gece çok sarhoştum, ortamdakiler uyuşturucu kullanıyordu.Tolga Karel “İçer misin?” diye sordu ve ilk kez uyuşturucu kullandım. Tolga’nın adını veriyorsam yalnızca çocuğu için veriyorum.” dedi.

Defne Joy Foster’ın da uyuşturucuya kurban gitmiş olabileceğini iddia eden Kuyucuoğlu, “Defne Joy Foster Astım hastasıydı. Annesine bir şey bilmiyorum dedim. Kimse bildiğini anlatmıyor. Bu kız bu yaşta öldüyse bunun altında uyuşturucu olduğunu düşünüyorum. O kız öldü mü? Öldü. Astım hastasıydı, astımdan öldü dediler. Herkesin tekrar ifadesi alınsın. Onun yerinde ben de olabilirdim. Defne’nin uyuşturucudan öldüğünü düşünüyorum. O kızın ölümü havada kaldı. Herkes yeniden sorguya alınsın.” ifadelerini kullandı.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler