YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cünety Arkın'a sürpriz doğum günü
Cünety Arkın'a sürpriz doğum günü
08 Eylül 2013 16:33
Çanakkale’nin Biga ilçesine ‘Biga Sancak Beyi Osman Bey Okçuluk Müsabakası ve Şenlikleri’ için gelen Cüneyt Arkın’a sürpriz doğum günü partisi düzenlendi.

Biga Kaymakamı Fatih Genel ve Bigarden At çiftliği işletme sahibi Seçkin Tay ile birlikte düzenlenen sürpriz doğum günü, 75 yaşına giren Cüneyt Arkın’a duygusal anlar yaşattı. Kültür Bakanlığı Geleneksel Sanatlar Sigrafitto Sanatçısı Metin Tunca’nın emekli öğretmen olan annesinin Cüneyt Arkın’a hayranlığı dikkat çekti.

Yıllardır hayranı olan Tunca, ilk kez Cüneyt Arkın’ı karşısında görünce bir hayli duygulandı. Metin Tunca, Arkın’a, seramik üzerine iğne ile yaptığı portresi ile at resmini hediye etti. Bu durumdan çok etkilenen Cüneyt Arkın, “Duygularımı ifade edecek kelime bulamıyorum. Çok mutlu oldum. Dünyada bundan büyük bir güzellik var mı? Kimse bu şekilde onurlandırılmamıştır.

Ben çok onurlandım. Çok teşekkür ediyorum” dedi.Öte yandan sürpriz doğum günü pastasını gören Cüneyt Arkın bir kez daha duygulanarak pastasını üfledi. Eşi Betül Arkın ile pastasını keserek 75. yaş dönümü kutladı. Biga Kaymakamı Fatih Genel, Arkın’a manda boynuzundan yaptığı at figürlü kolye hediye etti. Doğum günü kutlamasına, aktör Cemal Hünal da katıldı.

 

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler