YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Çiftin nikah şahitliğini ise 10 kişilik arkadaş gr
Çiftin nikah şahitliğini ise 10 kişilik arkadaş gr
Çiftin nikah şahitliğini ise 10 kişilik arkadaş gr
13 Nisan 2008 / 14:17 Güncelleme: 00 0000 / 00:00


Yaş farkları nedeniyle çok konuşulan Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan da sonunda muratlarına erdi. Çiftin nikah şahitliğini ise 10 kişilik arkadaş grubu yaptı.


Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan da sonunda muratlarına erdi.


Masallar "Onlar erdi muradına" diye biter ya, işte öyle. Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan da sonunda muratlarına erdi. Yaş farkları nedeniyle çok konuşulan iki sevgili dün akşam Maslak Refresh Venue’de yapılan nikah töreni ile dünyaevine girdi. Çiftin nikah şahitliğini ise 10 kişilik arkadaş grubu yaptı. Pınar Altuğ’un şahitleri, Zeynep Deldağ, Melisa Basut, Yael Debayar, İzak Bilmen, Rahşan Anter; Yağmur Atacan’ınkiler ise Cihan Yenici, Cihan Uzunhekim, Erman Pakman, Baran Öneren ve Alper Çağrı Önal’dı. Altuğ, Perihan Akı tarafından yapılmış bir gelinlik giymişti. Atacan’ın damatlığı Ermenegildo Zegna markaydı. Yaklaşık 400 konuğun katıldığı nikah ve düğün töreni öncesi, gelin ve damat basın mensuplarının karşısına çıktı. Çift, düğün sonrası Paris’te 5 günlük kısa bir balayı yapacaklarını açıkladı.


YAĞMUR'UN BABASI DÜĞÜNE GELEMEDİ


Törene babasının katılmaması hakkında Yağmur Atacan ’Babam işlerinden dolayı gelemedi. Ben de kendisini zorlamadım. Sık boğaz etmek istemedim’ dedi. Hayalindeki düğün için uzun süredir uğraştıklarını söyleyen Pınar Altuğ, ’Her şey hayalimdeki gibi olsun diye uğraştım. Bugün ikimizinde karnı ağrıyor. Çok heyecanlıyım. Yağmur’un soyadını ve onun çocuğunu taşıyacağım için çok mutluyum’ diye konuştu.


Pınar Altuğ, nikah defterine imzayı atarken çok mutlu idi.


GÜZİDE DURAN DA EVLENDİ


Ünlü manken Güzide Duran da dün gece işadamı sevgilisi Adnan Aksoy ile hayatını birleştirdi. Çırağan Sarayı’nda düzenlenen düğün törenine davetlilerin dışında kimse alınmadı. Düğünü görüntülemek ve izlemek isteyen basın mensupları kapıdan çevrildi.


Hürriyet

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler