YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ciciş Esra karakolluk oldu
Ciciş Esra karakolluk oldu
15 Mayıs 2013 22:02
Beşiktaş’ta trafik kontrolü yapan polislerle kavga eden Ciciş kardeşlerden Esra Ersoy, polis tarafından gözaltına alındı.

Yaşanan arbede sırasında görevli polisin boynunu tırnakları ile çizdiği iddia edilen Ersoy’un ehliyetine daha önce el konulduğu ve kardeşi Ceyda’nın ehliyetini kullandığı öğrenildi.


İddiaya göre, Barbaros Caddesi üzerinde rutin kontrolleri yapan trafik polisleri Esra Ersoy’u 34 SHE 30 plakalı cipiyle seyir halindeyken telefonla konuştuğu için durdurdu. Telefonla konuşması sebebiyle ceza kesmek isteyen trafik polisi, Esra Ersoy’dan ehliyet ve ruhsatını istedi. Trafik polisi ruhsatı incelediğinde otomobilin asıl renginin pembe olduğunu, yapılan renk değişikliğinin ruhsata işlenmediği gerekçesiyle aracı bağlamak zorunda olduklarını ifade etti. Esra Ersoy’un bunun üzerine kendisini araca kilitleyerek, trafik polisine mukavemet gösterdiği iddia edildi. Yaşanan arbede sırasında görevli polisin boynunu tırnakları ile çizdiği iddia edilen Ersoy gözaltına alındı.

Esra Ersoy’un otomobilini bağlamak isteyen trafik polisinin 3 gün iş görmez raporu aldığı öğrenilirken, sağlık kontrollerinin ardından Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne gelen Esra Ersoy ise basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı.

Esra Ersoy ile trafik polisi arasında yaşananları gören bir vatandaş, “Otomobilin penceresinden ruhsatı vermek isteyen polisin kolunu sıkıştırdı. Ardından kaçmak istedi. Ancak trafik nedeniyle hareket edemeyince kilitli kapıyı ve pencereyi açarak aracından indi. Ardından polisin yakasını çekiştirmeye başladı” diye konuştu.

Olayı duyarak Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne gelen Esra Ersoy’un kız kardeşi Ceyda Ersoy, “Kardeşim darp almış. Şimdi zaten rapor almaya gitti. Ciddi darpları var. Hiçbir kadına bu şekilde şiddet uygulanmamalı diye düşünüyorum. Başka bir yorum da yapmayacağım. Sinirlerim çok bozuk. Olayla benim alakam yok. Bu durumda tarafta tutmam doğru değil” şeklinde konuştu.

Öte yandan bir gün gözaltı süresi alınan Esra Ersoy’un ehliyetine daha önce alkollü araç kullanmaktan el konulduğu ve kardeşi Ceyda Ersoy’un ehliyetini kullandığı iddia edildi.

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler