YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cem Yılmaz'ın bu fotoğrafı tıklanma rekoru kırıyor
Cem Yılmaz'ın bu fotoğrafı tıklanma rekoru kırıyor
30 Eylül 2015 07:02
‘İftarlık Gazoz’ filminde konuk oyuncu olarak yer alan Cem Yılmaz, bu sürprizi set fotoğrafını sosyal medyada paylaşarak duyurdu. Ünlü komedyen Cem Yılmaz, fotoğrafını “Film setindeyim. 2016 sürprizi” notuyla Instagram hesabına yükledi.

Akdenizli yönetmen ve senarist Yüksel Aksu’nun, yaklaşık üç yıldır üzerinde çalıştığı ‘İftarlık Gazoz’ filmi, Muğla’nın Ula ilçesinde başlamıştı.

Yüksel Aksu, yine Ege topraklarından ilham aldığı 1970’lerde geçen, ‘insana’ dair etkileyici bir filmle izleyicileri buluşturmaya hazırlanıyor. Aksu, ‘Dondurmam Gaymak’ ve ‘Entelköy Tepeköy’den sonra yeni filmi ‘İftarlık Gazoz’da bu defa da ‘usta - çırak’ ilişkisinin neşeli ve bir o kadar derinlikli öyküsünü işliyor.

Ali Baba ve 7 Cüceler filmiyle ilgili ser verip sır vermeyen Cem Yılmaz 13 Kasım’da seyirci karşısına çıkmaya hazırlanırken, bir yandan da yeni projelerde boy göstermeye devam ediyor.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, fotoğrafını “Film setindeyim. 2016 sürprizi” notuyla Instagram hesabına yükledi. Filmdeki rolüyle ilgili fikir vermek açısından bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan ve ‘2016 Sürprizi’ notunu düşen Cem Yılmaz, takipçilerinin ´Hacı abi çok yakışmış´ tepkileriyle karşılaştı.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler