YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cem Yılmaz'dan trafiğe mütevazı çözüm!
Cem Yılmaz'dan trafiğe mütevazı çözüm!
15 Aralık 2015 07:36
Trilyonluk araba koleksiyonu olan Cem Yılmaz'dan trafiğe mütevazı çözüm. Yılmaz, önceki gün Bebek'ten Kanlıca'ya 200 liraya kiraladığı tekneyle gidip geldi

Önceki gün havanın güzel olmasıyla herkes kendisini dışarıya attı. Özellikle Boğaz hattı dolup taşarken Boğaziçi Köprüsü'nde de trafik durma noktasına geldi. Güneşli havanın tadını çıkaranlardan biri de Cem Yılmaz'dı. Ünlü komedyen, Levent'teki evinden Bebek'e otomobil koleksiyonunda bulunan Porsche'siyle geldi. 

MİNİK SERÇE ZİYARETİ 

Cem Yılmaz, arabasını Bebek'e bıraktıktan sonra iskeleye yöneldi. Buradan mütevazı bir tekne kiralayan Yılmaz, deniz yoluyla Kanlıca'nın yolunu tuttu. Konuşulanlara göre ünlü komedyen, Sezen Aksu'nun burada bulunan yalısına giderek burada Minik Serçe ve oğlu Mithatcan'la keyifli saatler geçirdi. Bebek'e dönmek için de yine aynı tekneyi tercih eden Cem Yılmaz'a bu yolculuğu 200 liraya mal oldu. 

ESKİ EŞ YİNE KIZDIRDI! 

Bu arada ünlü komedyene Bebek'e döndüğünde Ahu Yağtu'nun oyuncu Birkan Sokullu ile yaşadığı iddia edilen aşk soruldu. Önceki gün de eski eşinin ilişkisi sorulunca gerilen ünlü komedyen, bu kez daha da agresifleşti. Cem Yılmaz, gazetecilere "Siz bunu nereden öğrendiniz? Gazetelerden. Gazeteleri de yapan sizsiniz ama bana soruyorsunuz" diye çıkıştı. Ünlü şovmen, daha sonra hızla aracına bindi.

1-20151215073658.jpg

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler