YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cem Yılmaz'dan Kırca'ya şok sözler
Cem Yılmaz'dan Kırca'ya şok sözler
28 Haziran 2013 18:05
Gezi Parkı olaylarındaki tavırları sebebiyle Cem Yılmaz’ın da aralarında bulunduğu bazı sanatçıları sert bir dille eleştiren Levent Kırca’ya ünlü komedyan Cem Yılmaz’dan sert tepki geldi.

Levent Kırca, isim vererek Cem Yılmaz’ı eleştirmiş, "Lütfedip 2 tweet atan Cem Yılmaz, endişesinden, korkusundan öteki gün tweetleri sildi. Duydum ki ’Bizim artık çocuğumuz var’ diyormuş. Ulan bizim yok mu? Burada ölenler çocuk değil mi? Biz çocuklarımızın çağdaş şekilde yaşaması için cumhuriyete sahip çıkıyoruz. Ne yapacaksak demokratik yollardan yapacağız" demişti. Bu açıklamaya Cem Yılmaz’dan cevap gecikmedi.

Ünlü komedyan ve oyuncu Cem Yılmaz, "İhtiyar seni ciddiyete davet ediyorum...Denginle eğlen ! Ben komedyenim...Benim ne olduğumu biliyor olamazsın ! Ben bu mecrayı sizler gibi kullanmadığımı defalarca söyledim ! Ay sildi, ay yazdi, ay korktu, ay pıstı. Bunu artik bırakın kardeşler. Rica ederim" dedi.

İHA

12:08
 // AYYAŞ KEMALİS SENDROMU
Bu hastamızda Obsesif Kompulsif belirtilerinin yanı sıra ''kemalutus alkolust'' yani ayyaş Kemalist sendromu görülmektedir. İsviçreli bilim adamları ile hasta üzerinde konsültasyon ve gerekli tıbbi incelemeler neticesinde, hastalığın en belirgin belirtileri; aşırı alkol tüketimi, galiz küfürler, saldırganlık, kendini daima üstüngörme, din ve tanrı fobisi, insanı ilah sanma gibi obsesif kişilik bozuklukları saptanmıştır. Herhangi bir tedavi yöntemi günümüz koşullarında belirlenmemiştir. Hastanın kaybı halinde, kireçle dezenfekte edilerek defni şarttır.
İmza ve Kaşe: Dr. Erol Bey...
29 Haziran 2013 12:08
11:45
 // MAHALLENİN AYYAŞI
Olum Levent akıllı ol. Mahalle baskısı yapma. Otur uslu uslu, şarabını iç. Yoksa bıyıklarını yolar, kulağına çorap yaparım. Lan otur dedikse, şişeye demedik, git şu kara taşın üzerine otur....
29 Haziran 2013 11:45
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler