YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cem Yılmaz'dan ağlatan jest
"Delikçi" Yılmaz'ın setindeki bir işçidir. Dilinden düşürmediği tek bir hayali vardır. Cem Yılmaz bunu duyar ve gerçekleştirir. Hikaye değil gerçek;
Cem Yılmaz'dan ağlatan jest
24 Eylül 2009 / 09:46 Güncelleme: 24 Eylül 2009 / 09:51

Cem Yılmaz, “Yahşi Batı” filminin setinde çalışan bir işçinin en büyük hayalini gerçekleştirdi ona son model bir otomobil hediye etti!

Çekimleri geçen hafta tamamlanan “Yahşi Batı” filminin seti, son gün Cem Yılmaz’ın herkesi duygulandıran bir jestine sahne oldu. Hafta Sonu Dergisi’nin dün piyasaya çıkan sayısında yer alan habere göre, bu sürpriz şöyle gelişti:

ARABAYI SÜSLEDİ, ANAHTARI VERDİ

Cem Yılmaz set ekibinde dekorasyon bölümünde çalışan ’delikçi’ lakaplı bir işçinin “En büyük hayalim bir otomobil sahibi olmak” dediğini duydu. Ünlü şovmen, canla başla çalışan 40-45 yaşlarındaki bu emekçinin dileğini gerçeğe dönüştürmek için hemen harekete geçti. Kimseye belli etmeden, sıfır kilometre bir otomobil alan Yılmaz, aracı süsledi ve seti tam karşıdan gören bir bölgeye park ettirdi. Tüm bunlar tamamlanınca her şeyden habersiz olan işçiyi çağırıp, cebinden çıkardığı otomobilin anahtarını ona uzattı.

İŞÇİ İNANAMADI, AĞLADI

İşçi, şaşkınlıkla neler olduğunu anlamaya çalışırken Cem Yılmaz park halindeki otomobili işaret edip “İşte o gördüğün araba artık senin” dedi. Cem Yılmaz’ın şaka yaptığını sanan işçi, uzun süre inanmadı. Gerçek olduğunu öğrenince de ünlü komedyene sarılıp sevinç gözyaşları döktü. Ünlü komedyenin büyük jestine tanık olan set ekibi oldukça duygulu anlar yaşadı.
 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler