YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cem Yılmaz oğlu için papyon takti
Cem Yılmaz oğlu için papyon takti
14 Kasım 2015 13:26
Ünlü oyuncu Cem Yılmaz, Vizyona giren filminin galasına oğlu Kemal ile katıldı. Cem Yılmaz, oğlu Kemal'e uyum sağlamak için yıllar sonra ilk defa papyon taktı. Küçük Kemal, galada büyük ilgi gördü.

Cem Yılmaz’ın hem senaryosunu yazdığı ve yönettiği hem de başrolü üstlendiği “Ali Baba ve 7 Cüceler” filminin galası Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde yapıldı. Cem Yılmaz’ın oğlu Kemal ile birlikte geldiği galaya filmin oyuncularının yanı sıra, iş ve sanat dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

MAVİ HALIDA YÜRÜDÜLER

Gala gecesinde kırmızı halı yerine mavi halı serildi. Davetliler ve film ekibi mavi halıdan yürüyerek salona geçti. Cem Yılmaz gösterim öncesi kucağında oğlu Kemal ile basın mensuplarının karşısına çıktı. Ünlü komedyen “Kemal’in ilk galası çok heyecanlı. ‘İlla gelip bir şarkı okuyacağım’ dedi. Filmde abim de oynuyor, kız kardeşim de bizimle beraber geldi. Annem, babam içeride. Ben de sünnetimden beri hiç papyon takmamıştım, çok heyecanlıyım. Filmimiz muhteşem, çok görkemli bir gala” diye konuştu.

KEMAL OYUNCULARLA BİRLİKTE SAHNEDE

Konuklarıyla yakından ilgilenen Cem Yılmaz, gösterim öncesi de sahneye çıktı. Yılmaz’ın “Kamera arkasında çalışan tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu filmi babama ve oğluma armağan ediyorum. Nerede nasıl konuşulacağını, nasıl davranılacağını, nasıl insan olunacağını ailemden öğrendim. Onlara çok teşekkür ediyorum” sözleri büyük alkış aldı. Ünlü komedyen konuşmasının ardından filmin oyuncuları Zafer Algöz, Çetin Altay, Irina Ivkina, Can Yılmaz ve Yosi Mizrahi’yi sahneye davet etti. Yılmaz’ın oğlu Kemal de oyuncularla birlikte sahneye çıktı. Smokin giyen Kemal, mikrofonu babasından alarak konuklara “Filmimize hoş geldiniz” diye seslendi.

Ünlü geçidi

Davetlilerin yoğun ilgi gösterdiği gala gecesine katılanlar arasında Ozan Güven, Özkan Uğur, Güven-Başak Kıraç, Ahu Yağtu, Azra Akın, Hidayet Türkoğlu, Barış Falay-Esra Ronabar, Çağlar Çorumlu, Salih Kalyon, İrem Sak, Mehmet Erdem, Sarp Levendoğlu-Birce Akalay, Wilma Elles-Kerem Göğüş, Burak-Cansel Kut, Doğukan Manço, Gamze Karaman-Nedim Keçeli, Nebahat Çehre, Berrin Zorlu, Sevil Sabancı, Çiğdem Kamer, Esra Civelek, Suzan Turgut Toplusoy, Siren Ertan ve Naz Elmas da vardı.

Köşe kapmaca

Filmin galasına Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu’nun yanı sıra adları ünlü komedyenle aşk dedikodularına karışan Naz Elmas ve Hare Sürel de katıldı. Üç kadın, yan yana gelmemek için galada köşe kapmaca oynadı.

İkiz bebek sahibi olan Wilma Elles eşi Kerem Göğüş ile galaya katılan isimler arasındaydı. Elles, “Daha fazla çocuk istiyorum. Ben aslında beş tane istiyorum” dedi.

Özkan Uğur, geceye “Poyraz Karayel” dizisinde kızını canlandıran Hare Sürel’le birlikte katıldı.

Filmin ortaklarından Muzaffer Yıldırım, galaya oğlu Can ve kızı Maya ile birlikte katıldı.

Filmde kullanılan füze, çekimlerin gerçekleştirildiği Bulgaristan’dan gala için özel olarak Türkiye’ye getirildi.

Hüsnü Şenlendirici galaya kızıyla birlikte katıldı.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler