YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Burcu Kartal kimdir? Kaç yaşında?
Burcu Kartal kimdir? Kaç yaşında?
23 Mayıs 2016 08:23
Sinan Özen bir süredir birlikte olduğu Burcu Kartal ile evlendi. Sinan Özen'in Burca Kartal'la evliliği iki senelik bir birlikteliğin ardından oldu. Sinan Özen'in karısı Burcu Kartal kimdir? Kaç yaşında ve ne iş yapmaktadır?

Sinan Özen, bir süredir birlikte olduğu Burcu Kartal ile dünya evine girdi. Sinan Özen ile Burcu Kartal İki senedir görüşüyorlardı. Sinan Özen'in eşi burcu Kartal kimdir, ne iş yapar, kaç yaşında gibi soruların cevabı haberimizde.

Sinan Özen, Almanya'daki bir konserinde tanıştığı ve iki yıldır birlikte olduğu 26 yaşındaki eczacı Burcu Kartal ile Ataşehir Sheraton'da düzenlenen nikâh töreni ile hayatlarını birleştirdi. Geçtiğimiz Haziran ayında nişanlanan çift, nikâh sonrası balayını İtalya'da yapmayı planladıkları öğrenildi.

 Çiftin düğününe sanat, siyaset, spor ve iş dünyasından birçok isim katıldı.

sinan-ozen-ic.jpg

SİNAN ÖZEN KİMDİR?

Doğum tarihi : 01.Mart.1964
Sinan Özen kaç yaşında : 52
Kilo & Boy :
Burcu : Balık
Meslek : Ses Sanatçısı
Sinan Özen doğum yeri : Çayeli, Rize

Sinan Özen, Rize, Çayeli'de dünyaya geldi. Babasının işi dolasıyla çocukluğunun bir kısmı İzmit'de geçti. Ailesiyle birlite İstanbul'a yerleşen Sinan Özen, ilk ve ortaokulu burada bitirdi. Ardından lise eğitimi için Rize Endüstri Meslek Lisesi Torna Tasviye bölümüne devam etti.

Lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul'a dönerek mesleği ile ilgili iş girişimlerinde bulundu. Ancak lise döneminden başlayan müzik sevgisi onu başka yönlere kaydırdı. 1981 yılında bir gazetenin açmış olduğu ses yarışmasına katıldı. Ancak yarışmayı kazanmasına rağmen istediği fırsatlar önüne gelmedi. Daha sonra bir arkadaşı vasıtasıyla tanışmış olduğu Süheyla Altmışdört'ten nota ve solfej dersleri almaya başladı. Ardından Udi İrfan Özbakır'dan ud ve nota dersleri ladı. Hocalarının desteği ile 1982 yılında İstanbul Devlet Konservatuvarı'na girdi.

Profesyonel müzik yaşamına 1989 yılında "Rüyalarım Olmasa" adlı albümle girdi. Okey Plakçılık ile anlaşan sanatçı bu şirketten 8 albüm çıkardı. Bu albümlerde onu üne kavuşturacak "Öpsene Beni", "Ölürüm Yoluna", "Sigaramın Dumanı Sen" ve "Evlere Şenlik" gibi parçalarla kısa zamanda müzik dünyasında kendine yer edindi.

1998 yılında Akbak Plakçılık'a geçtikten sonra burada "Tek Başına", "Serseri Gönlüm", "Gitsem Uzaklara" ve "Islak Islak" albümlerini çıkarttı. Sanatçının en son 2007 yılında Sinan Plakçılıktan "Ödün Vermem" adlı albümü müzik marketlerdeki yerini aldı.    

 // Dilara Aydın
Seni çok seviyorum SİNAN ÖZEN VE BURCU KARTAL...
17 Temmuz 2017 01:03
 // Angora
Kalkmazki...
28 Mayıs 2016 16:56
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler