YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bülent Ersoy’un pantolonu olay oldu!
Bülent Ersoy’un pantolonu olay oldu!
18 Kasım 2013 17:45
Bülent Ersoy, Show TV'deki programında önemli bir tabusunu yıktı. Ersoy, 32 yıl sonra ilk kez pantolon giydi. Ancak bu sefer de giydiği pantolon olay oldu. Ünlülerden ise çok farklı yorumlar geldi.

Bülent Ersoy’un Show TV’deki programına Mustafa Ceceli, Bengü ve Sefa Doğanay konuk oldu. Programda Mustafa Ceceli, Bülent Ersoy’a Kur'an-ı Kerim hediye etti. Diva, bu hediyenin kendisi için paha biçilemez olduğunu söylerken, Twitter'da ise en çok konuşulan konu Bülent Ersoy'un kostümü oldu. Yorumlar arasında Ersoy'a kostümünden dolayı "Michael Jackson" benzetmesi yapıldı. Ayrıca Ersoy'un ilk defa bir Ahmet Kaya şarkısı okuduğu programda, elbisesi için ünlü isimlerden çok ilginç yorumlar geldi.

İşte ünlülerin o yorumları:

Hakan Akkaya: Bülent hanıma çok yakışmış hazırladığım kıyafetler. Epeydir giymeyince bunları da faturası gibi Kaybetti sanmıştım. E artık öder herhalde.

Demet Akalın: vay kıyafete bak solistimin nasılda yakışmış. Bengü inşalah elbise giymedin arkadaşım Bülent hocam yer seni.
Mesut Yar: Bülent Ersoy; konuşturur kendini!

Sermiyan Midyat: Bülent Ersoy My Resort / Yaşam Mimarı.

Onur Akay: Bülent Ersoy'u ilk defa pantolonla gördüm. Keşke haftayada Ajda Pekkan'a nispet şortla çıksa...

Sacit Aslan: Kıyafet "yer çekimi"

Cenk Eren: Bülent Ersoy tuvalet giyer aman kaldı mı öyle assolist elbiseleri derler, pantolon giyer ne bu popçu gibi derler ne yapsın? Konuşturuyor mu evet.

Atilla Taş: Bülent Ersoy'un kıyafetine bakmaktan, şarkılarını dinleyemiyor insan. Bülent Ersoy bu kıyafetle birazdan, Michael Jackson gibi dans edecek gibi.

22181810.jpg

 

İHA

 // merve
Cok guzel...
19 Haziran 2015 19:06
 // merve
Hediyee ve kiyafet cok manidar...
19 Haziran 2015 19:05
ALİMİNYUM FOLYO
 // DÜNYANIN EN TASARIMCI ADAMI
Bu pantolonun tasarımı bana ait. Bülent bey, pardon, hanım bana; ''Bana öyle bir pantol dik kiii, düşmanlarııım çatlasın'' dedi. Ben de sen git kotcudan bir kot al da gel bakalım dedim ve bir koşu gidip aldı ve geldi. Kotu aldım zamk'a batırdım. Aliminyum folyo ile her yerini kapadım oldu bitti. Yalnız o kot'u nasıl çıkaracak bilmiyorum. Her yerine yapışmıştır....
19 Kasım 2013 Salı 00:46
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler