YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bülent Ersoy: "Ramazan ayını ibadetle geçirdim
Bülent Ersoy: "Ramazan ayını ibadetle geçirdim
29 Temmuz 2014 10:39
Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, Bodrum ilçesinde konser verdi.

Özel bir organizasyon şirketinde ilçeye bağlı Gümbet Mahallesi'ndeki bir gece kulübünde sahne alan Ersoy, konserde söylediği şarkılarla kendisini dinleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. Sahne öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ersoy, vatandaşların Ramazan bayramını kutladı.

Bodrum'a özel kıyafet diktirdiğini belirten Ersoy, "Bodrum olduğu için neşeli bir kıyafet olsun istedim. Kıyafetimi Şehriban İpek hazırladı. Bütün atölye perişan oldu" dedi.

Ramazan ayını ibadetle geçirdiğini ifade eden Ersoy, "Allah kabul etsin inşallah. Ramazan bitti diye çok üzüldüm. Bir dahaki seneyi ya görürüm, ya göremem. Ama dolu dolu hissederek bir ramazan ayı yaşadım. Mutluyum" diye konuştu.

Ersoy, bir gazetecinin, gazetede çıkan makyajsız haberleri ile ilgili sorusunu da yanıtlayarak, "Ben o haberi görmedim. Bu tarz haberler olabilir, ne olacak. Görmedim, bilmiyorum, hiçbir sorun yok. O fotoğraf eski bir fotoğraf. En büyük zenginliğim sesim. Film artisti değilim. Sesimle ayaktayım o yüzden bunu geçecekler. Bir süre daha Bodrumdayım. Tekneyle gezinti yapacağım" dedi.
 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler