YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bülent Ersoy hakkında şok sözler: "Kendisi paralel sanatçı"
Bülent Ersoy hakkında şok sözler: "Kendisi paralel sanatçı"
26 Ocak 2014 08:00
Bülent Ersoy'un yayından kaldırılan TV şovunun yapımcısı Fevzi Siverek; 'Kendisi paralel sanatçıdır. Halk, bu sözümle ne demek istediğimi anlar' dedi

Sanat Müziği'nin ünlü ismi Bülent Ersoy'un özel bir kanalda yayınlanan şov programı kaldırıldı ancak tartışma bitmedi. Programın yapımcısı Fevzi Siverek, Diva ile ilgili zehir zemberek açıklamalar yaptı.

Bülent Ersoy'un canlı yayında bayılmasından ettiği kavgalara kadar her şeyin reyting amaçlı olduğunu söyleyen Siverek; "Sosyal medyada sansasyon yaratmak için yapmadığı şey kalmadı" dedi.

"Bayılması da tamamen yalan"

Ünlü sanatçının, Kandil Gecesi türban takıp ekrana çıkması ve Fettullah Gülen'in şiirini okumasına da değinen Fevzi Siverek, şunları söyledi: "Bülent Ersoy paralel sanatçıdır. Halk, bu sözümle ne demek istediğimi anlar!"

Siverek, Diva'nın canlı yayında bayılmasının da yalan olduğunun altını çizip konuya şöyle esprili yaklaştı: "Bu işi en güzel Oya Aydoğan yapar. Yüzlerce filmi var ekranda aynı şekilde bayıldığı. Bu arada Bülent Hanım bayıldığında ben yardımcıları aradım ve bana önemli bir şeyin olmadığını söylediler.

 

TAKVİM

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler