YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bergüzar Korel'in saçlarında sürpriz değişiklik
Bergüzar Korel'in saçlarında sürpriz değişiklik
13 Ağustos 2016 17:59
Bergüzar Korel, uzun saçlardan çok sıkılmış olacak ki saçlarını kısacık kestirmiş. Uzun saçlarını omuzlarında kestirerek farklı bir imaj oluşturan Bergüzar Korel, adeta 20’li yaşlara geri dönmüş. Korel, "Hayatımda tek değişen saçlarım" dedi.

Ünlü bir şampuan firmasının yüzü olan ve saçlarıyla her zaman dikkat çeken Bergüzar Korel, rol aldığı şampuan firması ile olan sözleşmesini uzatmadı. Rol gereği uzun ve sağlıklı saçlara sahip olması gereken Bergüzar Korel, uzun saçlardan çok sıkılmış olacak ki saçlarını kısacık kestirmiş. Uzun saçlarını omuzlarında kestirerek farklı bir imaj oluşturan Bergüzar Korel, adeta 20’li yaşlara geri dönmüş.

Muhabirlerin kendisine soru yöneltmesi üzerine hayatında bir değişiklik olmadığını söyleyen Bergüzar Korel, tek değişikliğin saçlarında olduğunu dile getirdi. Saçlarını çok beğendiğini söyleyen Bergüzar Korel, eşi Halit Ergenç’in henüz saçlarını görmediğini de açıkladı. Değişikliğin güzel olduğunu söyleyen Bergüzar Korel, yakında eşi Halit Ergenç ile aynı dizi için kamera karşısına geçecek.

Bergüzar Korel’in ani imaj değişikliğinin altında eşiyle oynayacağı Vatanım Sensin dizisindeki karakterinin de etki etmiş olabileceği iddia ediliyor. Vatanım Sensin dizisinin çekimlerine başlanacağı bilgisi verilmiş, ancak ne Halit Ergenç’in ne de Bergüzar Korel’in canlandıracağı karakterler için detaylı bilgi verilmemişti. İlerleyen günlerde diziyle alakalı daha fazla bilgi verileceğini umuyoruz.

 // Ahmet Gül
mrb Belguzar hanım sana her türü yakışıyor sen mükemmel bir bayan sın slm...
14 Ağustos 2016 21:26
 // Ahmet Gül
mrb canım sana her türü yakışıyor sen gerçek mükemmel bayansın...
14 Ağustos 2016 21:24
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler