YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Beckhamlar'ın yeni saray yavrusu: 'Beckhingam Palace'
Beckhamlar'ın yeni saray yavrusu: 'Beckhingam Palace'
16 Ekim 2015 23:57
Paraya para demeyen ünlü çift David Beckham ve modacı eşi Victoria Beckham,1640 yılında inşa edilmiş milyonlarca TL değerinde saray satın aldı. Bu evin, 'Beckhingam Palace' adıyla dünyaca ünlü çiftin yeni 'yuvası' olacağı da konuşuluyor.

Eski İngiliz futbolcu David Beckham ve modacı eşi Victoria Beckham, İngiltere'nin Gloucestershire bölgesinde 1640 yılında inşa edilmiş milyonlarca TL değerinde saray satın aldı.

210 milyon sterlin (yaklaşık 950 milyon TL) değerindeki servetiyle dünyanın en zengin isimlerinden biri olan eski futbolcu David Beckham ve modacı Victoria Beckham, İngiltere'nin Gloucestershire bölgesinden yeni bir saray yavrusu aldı. İngiltere'de Londra ve ABD'de Los Angeles'ta değeri milyonlarca TL eden iki evleri daha bulunan Beckham çifti, bu kez, İngiltere'nin Gloucestershire bölgesinden yeni bir saray daha almaya hazırlanıyor.

'Beckhingam Palace'ı buldular 22 hektarlık bir bahçe içinde; 6 yatak odası, bir havuz evi, ahırı, müştemilatı ve tenis kortu bulunan 'saray yavrusu' klasmanındaki bu ev, 1640 yılında inşa edilmiş.

Bu evin, 'Beckhingam Palace' adıyla dünyaca ünlü çiftin yeni 'yuvası' olacağı da konuşuluyor.

unlu-cift-saray-aldi-dudak-ucuklatan-fiyat-1793208.jpeg

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler