YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başörtüsü düşmanı Serra Yılmaz'a büyük şok
Başörtüsü düşmanı Serra Yılmaz'a büyük şok
27 Temmuz 2014 20:15
Serra Yılmaz'ın Twitter hesabı, kendilerine Milliyetçi Hacker Grubu (Mubarhack) diyen hackerlar tarafından hacklendi.

Son dönemde özellikle siyasetçilerin korkulu rüyası haline gelen 'hack'lenme olaylarının ardı arkası kesilmiyor.

Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM Grup Başkan Vekili Mahir Ünal'ın Twitter adresi 'hack'lenmişti. Bu hack olayını gerçekleştiren Milliyetçi Hacker Grubu'nun (Mubarhack) son hedefi ünlü sanatçı Serra Yılmaz oldu.

"Korkuyorum öcü gibiler"

Yılmaz, "Ben insanların kapalı olmasından hoşlanmıyorum. Ben bazen korkuyorum biliyor musunuz? Başörtülüleri görmeyi korkutucu buluyorum." diyen 29 Ekim'de hastanede karşılaştığı bir kara çarşaflıyı hatırlatan Yılmaz , "Geçen hastanede karşılaştım. Simsiyah bir Öcü gibi geldi üstüme korktum" sözlerini sarfeden Serra Yılmaz ardından kişilerin hayat tarzlarına saygılı olduğunu söyledi.. "Hiç kimseye de niye başını örttün deme hakkını da kendimde bulmuyorum" diyen Herkesin istediği gibi giyinebileceğini belirten Yılmaz "Bu benim şahsi kanaatim" demişti

Hacklenme sebebi başörtüsü hakkında söyledikleri

Twitter'da "@serrafine" isimli hesabı kullanan Serra Yılmaz'ı hackleyen bilgisayar korsanları, sanatçının başörtüsü konusunda söylediği sözler nedeniyle hesabını hacklediklerini açıkladı.

"Benim annem başörtülü gurur duyuyorum"

Serra Yılmaz'ın twitter hesabından paylaşımlar yapan grup, "Baş örtüsü takan annesi olduğu için utananlar varmış benim annem başörtülü, GURUR DUYUYORUM !" ve benzeri mesajlar paylaştı.

 
22:17
 // hayat bir imtihandan ibarettir
Şimdi başörtü takmasanda takandan utansanda neticede kabre girmeden seni saracakları kefen içinde kefenden başörtüde var haberin varmı.allahın hükümleri ağır geliyorsa dağda hayvanlar gibi yaşa diyeceğim ama hayvanlar daha şerefli onun bile allaha itaati var...
27 Temmuz 2014 22:17
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler