YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan'dan sonra bakın kimden özür diledi
Gezi eylemine katıldığı için AK Parti'nin iftarında Başbakan Erdoğan'dan özür dileyip elini öpmesi tepkilere neden olan Şafak Sezer, önceki gün Bakırköy Adliyesi'nde hakim karşısına çıktı.
Başbakan'dan sonra bakın kimden özür diledi
14 Eylül 2013 / 13:05 Güncelleme: 14 Eylül 2013 / 16:31

Sezer dizi setinde tartıştığı çalışma arkadaşının şikayeti üzerine hakkında açılan hakaret ve darp davasında kameraman Kemal Arslan’dan özür diledi.

Dizi setinde tartıştığı kameraman’ı darp edip kulak zarını patlattığı iddiasıyla hakkında 5 yıl hapis istemiyle dava açılan oyuncu Şafak Sezer mahkemedeki savunmasında suçlamaları reddetti. Sezer, şahsi rahatsızlıklarından dolayı olay günü stresli olduğunu, bu nedenle yanlış anlama olabileceğini belirterek kameraman Kemal Arslan’dan özür diledi.

”Kesinlikle vurmadım itişme oldu”

Bakırköy 27’nci Asliye Ceza Mahkemesi’nde önceki gün görülen davanın ikinci duruşmasında ilk kez hakim karşısına çıkan 43 yaşındaki oyuncu Şafak Sezer kimlik bilgilerinin sorulması üzerine evli ve iki çocuklu olduğunu, ilkokul mezunu olduğunu ve aylık 15 bin TL geliri olduğunu açıkladı.

Şafak Sezer verdiği ifadesinde kameraman Kemal Arslan’ı iş nedeniyle tanıdığını ve sevdiği bir arkadaşı olduğunu ifade ederek olay günüyle ilgili şunları anlattı:

“Dizi çekimleri nedeniyle sette ezber çalışması yapıyordum. Bir takım sağlık sorunlarım olmuştu. Set ortamı kalabalıktı. Yaklaşık 70 kişi vardı. Dolayısıyla gürültü de vardı. Tüm çalışanları kastederek sessiz olmalarını söyledim. Stresli olduğumdan sesim yüksek çıktı. Tüm çalışanlarla aramızda bir itişme yaşandı. Kemal Arslan’a kesinlikle vurmadım, kimseye karşı küfretmem de olmadı. Suçlamaları kabul etmiyorum. Beraatimi istiyorum”

 

MİLLİYET

Etiketler:
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler