YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Banu Alkan Hakan Akkaya kavgası- İZLE 12 Şubat
Banu Alkan Hakan Akkaya kavgası- İZLE 12 Şubat
13 Şubat 2016 08:13
Banu Alkan ile Hakan Akkaya İşte Benim Stilim'in gala gecesinde kavga etti. Hakan Akkaya, Banu Alkan'ın giyim stilini eleştirince ünlü oyuncu, modacıyı adeta topa tuttu. Akkaya, Alkan'dan özür dilese de o anlar yarışmaya damga vurdu.

İşte Benim Stilim'in dün yapılan gala gecesinde Banu Alkan ile Hakan Akkaya laf kavgası yaptı. Banu Alkan, bir yarışmacının giyim stilini eleştirdi. Hakan Akkaya ise Banu Alkan'a espirili bir şekilde laf soktu. Banu Alkan, bunun ardından adeta zırhlarını kuşandı ve Akkaya'yı topa tuttu. O anlar ise İşte Benim Stilim'e damga vurdu. İşte Benim Stilim galasında yarışmacılardan çok Hakan Akkaya ve Banu Alkan atışması dikkat çekti.

İşte Benim Stilim 6. Sezon 12 Şubat 2016 Cuma akşamı yayınlanan 6. bölümünde gala gecesinde Hakan Akkaya, Meral Avcı’yı bir kadın yürüyemediği elbisenin içinde asla şık olamaz deyince Banu Alkan ben de az önce yürüyemedim, takıldım dedi. Hakan Akkaya’da sizde de bir sorun var o zaman diye Banu Alkan’a cevap verince ikili arasında gerginlik yaşandı. Banu Alkan yürüyememesinin bir nedeni olduğunu anlattı ve daha sonra avam değilde biraz daha asaletli olun dedi bunun üstüne ikili arasında gerginlik yükseldi.

Hakan Akkaya daha sonra Banu Alkan’a siz bizim konuğumuzsunuz, bizim coğrafyamızda gelen konuğa saygısızlık olmazsa, yaptıysam da özür dilerim dedi. Banu Alkan ise ben sizin değil TV8’in konuğuyum dedi ve ben şıklığın ne olduğu çok iyi biliyorum, 17 yaşından beri Paris’te yaşıyorum dedi.

İşte Benim Stilim 12 Şubat gecesi Kırmızı Halı konsepti ile ekranlara geldi. İşte Benim Stilim’de 5 Bin Lira ödülü kim aldı? Kim Elendi? İşte Benim Stilim Yarışması tüm hızıyla devam ediyor.  İşte Benim Stilim Gala gecesinde ödül 5 bin lira ve konsept kırmızı halıda yürümek. İşte Benim Stilim yarışmasında bu haftanın konsepti kırmızı halı. Yarışmacılar örneğin Oscar’a katılıyormuş gibi en ağır ve gösterişli kıyafetlerle podyumda yürüyecek. Kırmızı halı konseptinin bir de çok özel konuğu var. Banu Alkan. İşte Benim Stilim eleme gecesinde ‘kim elendi’ sorusunun yanıtı aranıyor.

İŞTE BENİM STİLİM’DE KİM ELENDİ?

Hafta boyunca çok kötü kıyafet tercihleri yapan ve jüriden istediği puanları elde edemeyen Meral Avcı, cuma şıklığında en yüksek dördüncü puanı aldı. Ancak haftanın ortalamasına bakıldığında Melek Avcı 84 puanla en alt sıradan kurtulamadı. Bu hafta İşte Benim Stilim’de kim elendi sorusunun yanıtı hangi yarışmacı olabilir? Eleme gecesinde kimsenin herhangi bir koruması yok. Dolayısıyla 12 kişilik yarışmacı listesinde herkes elenme adayı.

Haftanın en yüksek puanını toplayan Yeşim Aydın da elenebilir, haftanın en yüksek ikinci puanını toplayan Bahar Candan ya da üçüncü puanını toplayan Yağmur Taktaş da elenebilir. İşte Benim Stilim Kim elendi sorusunun yanıtında tek önemli faktör var. O da gala gecesinde en iyi giyenenlerden olmak. Aksi halde en düşük  puanı alan üç yarışmacı kendini jüri karşısında bulacak. Hafta boyunca iyi giyinip gala gecesinde çok kötü giyinmek, o kişi için elenme sebebi olabilir.

 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler