YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bade İşçil'e 736 bin liralık ziynet davası
Bade İşçil'e 736 bin liralık ziynet davası
02 Ekim 2015 08:18
Magazin dünyasında bir bomba haber daha! Bade İşçil'in eşi Malkoç Süalp ailesinden yadigar olarak kalan kolye için harekete geçti.

Mal paylaşımı için mahkemeye başvuran Malkoç Süalp ile Bade İşçil çiftinden bir şok daha geldi. Malkoç Süalp ise mahkemeye başvurarak babasından kalma inci kolyeyi Bade İşçil’den geri almak istiyor.

Mal paylaşımı için mahkemeye başvuran Malkoç Süalp ile Bade İşçil çiftinden bir şok daha geldi.

Malkoç Süalp ise mahkemeye başvurarak babasından kalma inci kolyeyi Bade İşçil’den geri almak istiyor. Malkoç Süalp, babasından miras kalan kolyeyi de Bade İşçil'den geri istedi.

736 BİN LİRALIK DAVA

Malkoç Süalp, taşınır taşınmaz mallar ile ziynet eşyalarının toplamı için 736 bin 915 liralık katılma, değer artış payı ve katkı alacağı davası açtı. Ünlü iş adamı, ayrıca Bade İşçil'in evlilikleri sırasında edindiği Zincirlikuyu ve Sarıyer'deki daireler, BMW otomobil ile babasından miras kalan kolye de dahil kıymetli mücevherlerinin başka kişilere satışının engellenmesi için ihtiyati tedbir konulmasını istedi.

"MAL VARLIĞIMI AİLEME ADADIM"

İstanbul Aile Mahkemesi'ne avukatı aracılığıyla başvuran Süalp'in dava dilekçesinde şu ifadelere yer verildi:

"Malkoç Süalp, evlendiği güne kadar edindiği tüm birikimlerini, mal varlığını, ailesinden miras kalan ve maddi kıymetinin yanı sıra manevi değeri biçilemez emanetleri hiç düşünmeden kendi ailesine adadı. Edinilmiş mallara katılma rejimi tasfiyesi nedeniyle bu davanın açılması gerekmiştir."

 

YENİ ÜLKE

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler