YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ayşe Arman: Hepimiz morardık
Ayşe Arman: Hepimiz morardık
03 Kasım 2015 12:39
Ayşe Arman bugünkü köşesinde seçim sonuçlarıyla ilgili hayal kırıklığı yaşadığını anlattı.

Hürriyet yazarı Ayşe Arman, HDP'ye olan yakınlığıyla biliniyordu. 1 Kasım seçimlerinde Singapur tatilini yarıda kesip oy kullanmaya gelen Arman, seçim sonuçlarından memnun olmadığını bu günkü köşesinde kaleme aldı.

"TWİTTER O KADAR ETKİLİ DEĞİLMİŞ"

Sonuçların yüzde 50'yi morartan bir başarı olduğunu söyleyen Arman, "Ben tamamen farklı, bambaşka bir Türkiye hayal ediyordum" dedi ve Twitter'ın sandığı kadar da etkili olmadığını gördüğünü söyledi.

BAMBAŞKA BİR TÜRKİYE HAYAL EDİYORDUM

"Ben onlar gibi düşünmüyorum. Hayat görşüm tamamen farklı. Ben bambaşka bir Türkiye hayal ediyordum. Ama olmadı. Onların başarısı bu. Gerçekten de büyük başarı. Ülkenin yüzde 50'sini morartan bir başarı. Yüzde 50 ne demek? Gümbür gümbür tek parti demek..

KENDİ KALEMİZDE TEK KALE MAÇ YAPIYORMUŞUZ

Sosyal medyanın da özellikle Twitter'ın zannettiğim kadar etkili olmadığını gördüm. Bir hayal kırıklığım da bu. Daha etkili sanıyordum. Öyle değilmiş. Biz kendi sahamızda tek kale maç yapıyormuşuz."

Bunlar başka bir moda girmiş
 // Boğaçhan
Bunlar bazı haşhaşilerin dediği gibi AKP nin %30 lara filan inmesini bekliyordu herhalde. Bizden olmayanlar daha çok hayal kırıklığı yaşayacak!...
03 Kasım 2015 Salı 12:50
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler