YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Atilla Taş'tan AK Partililere küfür
Atilla Taş'tan AK Partililere küfür
31 Ağustos 2015 11:20
Son dönemlerde birçok skandala imza atan ve Gülen Hareketi'ne ait gazetede yazarlık yapan Attila Taş, Twitter'da AK Partilileri hedef alan küfür dolu bir paylaşımda bulundu. Taş, söz konusu paylaşımını bir süre sonra ise ortadan kaldırdı.

Sanat piyasasından silindikten sonra sosyal paylaşım mecrası Twitter'da gündeme gelem Attila Taş, gece saatlerinde hakaret ve küfür dolu bir tweet paylaştı.

AK Partilileri hedefe alan Taş, yapmış olduğu skandal paylaşımda, "Çok yürekten söylüyorum. Bir insan evladının AKP'yle işi olmaz! Varsa, kesin, ya ekmeğinden, ya da bildiğin yavşak oğlu yavşaktır!" ifadelerine yer verdi.

İşte hakaret dolu o tweet

rs1-425.jpg

Fethullah Gülen grubunun bulvar gazetesi Meydan'da yazarlık yapan Atilla Taş, AK Partililere küfür ettiği tweeti bir süre sonra sildi.

 // 67
Ben ozel sektorde asgari ucrete calisiyorum hamdolsun vatanimi satmiyorum hamdolsun ak partiliyim lutfen yavsaklara haksizlik etmeyelim...
31 Ağustos 2015 13:27
 // öz batmanli
bir batmanlı olarak bu yavşakı kınıyorum.Erdoğanın tırnağına kurban olsun...
31 Ağustos 2015 11:48
Ne Belediyeden
 // uykucu
ne de Merkezi Idareden tek bir kurusluk is almisligim yoktur.
Son nefese kadar AK Partiliyim.
Yavsak oglu yavsak sensin. Biz, senin gibi kolej kapilarinda "cocugumu alip gidicem buralardan" diye beyanat veren sutu bozuklardan degiliz hamdolsun....
31 Ağustos 2015 Pazartesi 11:29
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler