YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Atilla Taş, Erdoğan tweetiyle rezil oldu
Atilla Taş, Erdoğan tweetiyle rezil oldu
01 Ağustos 2015 19:27
Şarkıcı Atilla Taş'ın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın namaz kılarken paylaştığı fotoğraf sosyal medyada günün en çok tartışılan konularından biri oldu.

Dün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Endonezya'daki İstiklal Camiisi'nde Cuma vaktinde namaz kılarken çekilen fotoğrafları büyük ilgi gördü.

Cemaatin yayın organı bir gazetede köşe yazarlığı yapan 'Ham Çökelek' Attila Taş da sosyal medya hesabından Erdoğan'ın kıyam duruşundaki fotoğrafını paylaştı ve altına da 'Herkes otururduğunda ben namaza durucam tam o anda çek panpa!' yazdı.

1-20150801192901.jpg

Ancak işin aslı Atilla Taş'ın yazdığı gibi tabiki de değildi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün Endonezya'daki resmi temaslarına Milli Güvenlik Enstitüsü'nde öğrencilere Türk Dış Politikası konulu bir konferans verirken tam o sırada öğle namazı ezanı okunuyordu.

Erdoğan konuşmasında 'Biliyorum şu an ezan okunuyor, toparlıyorum' diyerek sözlerini bitirdi ve hemen camiye girdi.Geç kaldığı için sünneti de kılmak istedi ve fotoğraf da o anda çekilmişti.

kas
 // celal halilov
bunlarin gozu var gormuyor,kulagi var esitmiyor. bunlar nankor. bunlara babalari yapmadigi iyiliyi ERDOĞAN yapti. ama bunlar nankor. kasss ERDOĞANIN ayakkabisinin altindaki toz ola bilseydinizzz...
02 Ağustos 2015 06:33
1
 // 1
Ne anlar entel hosaftan
Gözü 4 olmuş görmez uzaktan
Gün günümüzdür, hayıflan
İyi ki men oldun bu sanat diyarından

Oh be unutmustum bu sanat fakirini niye hatirlattiniz ki.kulaklarim şarkıları akla geldikçe can çekişiyor. .....
02 Ağustos 2015 00:55
gunah
 // mustafa
Namaz kılan la dağa geçilmez be adam. sevmeye bilirsin ama o namaz kılıyor. söz söylemek senin haydin degil...
01 Ağustos 2015 23:27
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler