YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Atalay Demirci'den alkışlanacak hareket
Atalay Demirci'den alkışlanacak hareket
21 Temmuz 2013 11:42
Muğla’nın Bodrum ilçesinde sahne alan Yeteneksizsiniz Türkiye’nin birincisi olan Atalay Demirci tek kişilik gösterisini sergiledi.

Bodrum kalesi kuzey hendeğinde sahneye çıkan Atalay Demirci’yi survivor birincisi Hilmi Cem, survivor yarışmacılarından Murat Ceylan ve Duygu Çetinkaya, Yeteneksizsiniz ikincisi Baha Bayındır ve Ünlü oyuncu ve sunucu Alp Kırşan’da izledi. Yaklaşık 2 bin kişinin izlediği şovda kahkahalar havada uçuştu.

Ezan okununca şovunu durdurdu

Ünlü komedyen Atalay Demirci’nin gösterisi gecikince sahneye Alp Kırşan çıktı. Trafikteki yoğunluktan dolayı geç kalan izleyicileri de beklediklerini söyleyen Kırşan “Bodrum’un trafiği çok yoğun geç kalanlar olabilir biraz daha bekleyelim Atalay Demir az sonra şovuna başlayacak”dedi. Yaklaşık 15 dakika sahneye geç çıkan Demirci’nin ‘Kel Alaka’ isimli gösterisinin başlarında ezan okununca komedi şovunu yarıda bıraktı. Ezan bitsin şovumuza kaldığımız yerden devam edelim diyen Demirci daha sonra sahne arkasına geçti. Ezanın bitmesi ile birlikte tekrar sahneye çıkan komedyen seyirciden de büyük alkış topladı. Kahkahaların havada uçuştuğu gösteri yaklaşık 2 saat sürdü.

Sahne öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Atalay Demirci Turnelerine devam ettiğini belirterek “Turnelerimiz İzmir’den başladı. Ondan sonra Datça da gösteri yaptık. Bugün buradayız, yarın Altınoluktayız sonra Bursa ile turnemiz bitiyor. Turnelerin ardından bende tatil yapacağın Fethiye taraflarında. Turnelerimiz çok keyifli oldu. İnsanların ilgisi çok çok güzel”dedi.

Yetenek Sizsiniz'in tek eksisi ailem ile vakit geçiremem

Yeteneksizsiniz birincisi olan Altay Demirci yarışmanın tek olumsuz yönü ailesi ile vakit geçirmemek olduğunu söyleyerek “Eksi çok bir şey yok hayatımda. Sadece daha fazla yoğunlaştık ve ailemle daha az vakit geçiriyorum. Yeteneksizsiniz sonraki gelişmeler çok güzel. İnsanların bize teveccühleri çok güzel, gösterilere ilgileri çok güzel, Sokaktaki vatandaşların samimiyetleri çok güzel hayatımızda çok güzel bir dönüm oldu”ifadelerini kullandı.

TV programı için kolları sıvadı

En büyük arzusunun bir komedi filmi çekmek olduğunu da söyleyen Demirci “Dizi düşünmüyorum. Dizilerden birkaç teklif geldi ama kabul etmedim. Bir televizyon programı içerisinde olmaktan çok mutluluk duyacağım bir proje yer almak isterim. Zaten program projesi üzerinde çalışıyoruz şu an. İnşallah bir demo çekimi yapacağız. Zaten sinema hayalim benim inşallah bir komedi filmiyle de perde de olursak çok keyifli olacak. Şu anda birkaç hikaye var üzerinde düşünüyoruz. Senarist arkadaşlarla görüşme içerisindeyiz" dedi.

Ülkemizde birlik beraberlik sağlansın

Demirci, kısa birde mesaj vererek “Ramazan ayındayız herkese hayırlı ramazanlar diliyorum. Önümüzde bir bayram var. İnşallah bayram tadında bir bayram yaşarız. Ağzımızın tadı tekrar gelsin. Ülkemizde birlik beraberlik sağlansın ve güzel bir şekilde bayram geçirelim”dedi.

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler