YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Asude Cemre İnci Diva Dance söyledi İZLE
Asude Cemre İnci Diva Dance söyledi İZLE
11 Kasım 2015 09:55
Asude Cemre İnci, O Ses Türkiye'de kendisine hayran bıraktı. Opera söyleyen Asude Cemre İnci'nin sesi jüriyi ve konukları büyüledi. 4 jüri üyesinin de döndüğü Asude Cemre İnci'nin performansını izleyebilirsiniz.

O Ses Türkiye'de Asude Cemre isimli genç bir kız söyledi (Diva Dance) opera ile kendisine hayran bıraktı. Asude Cemre İnci isimle genç kızın performasını izleyen jürinin ağzı açıkta kaldı. Yoğun istek üzerine genç kız şarkıyı ikinci defa söyledi. 

O Ses Türkiye'nin 10 Kasım Salı yayınlanan bölümünde Asude Cemre İnci "Fifth Element Diva" şarkısını seslendirdi ve tüm jüri üyeleri Asude Cemre İnci'nin sesine döndü.

TV 8 ekranlarının fenomen yarışma programı bu akşam 17. bölüm ile izleyici karşısına çıktı. Muhteşem performansların yarıştığı bu gecede dikkat çeken isim ise opera söyleyen Asude Cemre İnci oldu. O Ses Türkiye Asude Cemre İnci'nin performansını izlemek için haberimizin detaylarındaki videoya bakabilirsiniz. İşte o anlar.

Opera söyleyen kız jüriyi büyüledi


Hadise, Ebru Gündeş, Murat Boz ve tek koltukta iki jüri üyesi; Athena Grubu'nun ikizleri Gökhan Özoğuz ve Hakan Özoğuz O Ses Türkiye'de.

Televizyon programına katılarak ünlenen şarkıcı zor bir parça sestiğini söyledi. Altından kalkıp kalkamayacağına emin olamayan sanatçının performansı ayakta alkışlandı. 14 Yaşında yeniden başlasın yarışmasına giren Asude Cemre İnci Türk olduğunu kimse anlayamadı. Türk olduğunu söyleyen Asude Cemre İnci dikkatleri çekti.

Asude Cemre İnci isminin Cemre kullanılmasını istedi. Bakışları çok beğenilen Asude Cemre İnci bir kere daha söyledi. O Perforansı ayakta alkışlandı. Opera sesiyle bambaşka bir ses olduğunu söylediler.

Twitter'da Asude Cemre İnci hakkında yapılan bazı yorumlar;

Asude Cemre İnci mükemmel bir ses çok çok iyi yerlere gelmesi gereken biri #OSesTürkiye

O Ses Türkiye#Asude Cemre İnci.. benim için özel bir yerinin olması dışında... (Filiz imin hatırası) Süper bir ses...

#osesturkiye asude cemre inci inanılmaz inanılmaz bu sene o sesi belli oldu tam bi operastar

Asude Cemre İnci diyorum ve bir sürü anımı depreştirip susuyorum.

#osesturkiye de #operastar lakabını taktığm asude cemre inci daha yarışmaya katılmadan özoğuz kardeşleri seçmiş

 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler