YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Aslıhan Doğan ne iş yapar? Aslıhan Doğan kimin kızı, nereli?
Aslıhan Doğan ne iş yapar? Aslıhan Doğan kimin kızı, nereli?
08 Temmuz 2015 08:10
Arda Turan'ın sevgilisi Aslıhan Doğan en çok merak edilenler arasında oldu. Arda'yla evlilik planları yapan Aslıhan Doğan kimdir? Aslıhan Doğan ne iş yapar? Aslıhan Doğan kimin kızı, annesi babası kim ve nereli? Aslıhan Doğan'a ait bilgiler haberimizde...

Aslıhan Doğan son günlerde magazin gündeminin en çok merak edilen ismi oldu. Arda Turan'la evlilik için gün sayan Aslıhan Doğan kimdir? Aslıhan Doğan'ın ne iş yaptığı, ailesi, yaşı, memleketi merak edilenler arasında.   Aslıhan Doğan ne iş yapar? Aslıhan Doğan kimin kızı, annesi babası kim ve nereli?

Arda Turan ile büyük aşk yaşayan Aslıhan Doğan babasının cezaevinde haberlerine  açıklama yapmak yerine görüntülü yanıt vermeyi tercih etti. Aslıhan Doğan ailesiyle gittiği yemekte çıkışta babasıyla kol kola görüntülendi

 Arda Turan’la beraber olan Aslıhan Doğan, babasının cezaevinde olduğu yönündeki haberleri, çıktığı aile yemeğinde yalanladı. 

Arda Turan'la yeni bir aşka yelken açan Aslıhan Doğan'dan görüntülü jet yalanlama...  2 aydır aşk yaşayan Arda Turan ve Aslıhan Doğan’ın evlilik hazırlıkları yaptıkları ancak Doğan’ın babası Sabri Doğan’ın cezaevinde olması nedeniyle bu planın gerçekleştirilemediği gündeme gelmişti.  
Aile bir araya geldi

Aslıhan Doğan, vergi borcu nedeniyle hakkında konulan yasağa rağmen yurtdışına çıkmak isterken yakalanıp, cezaevinde tutulduğu söylenen babasıyla gecelerde mutlu aile pozu verdi.

Sabri Doğan, yıllar önce iş hayatındaki olumsuzluklar yüzünden bunalıma girmiş ve kendini Dedeman Otel'in 11'inci katından aşağıya bırakmıştı. İşadamı, tenteye çarparak mucizevi bir şekilde hayatta kalmıştı. 

ASLIHAN DOĞAN KİMDİR?
İlk olarak Hakan Kosif’le olan ilişkisiyle gündeme gelmişti Aslıhan Doğan.

Sevgilisinin kendisini aldatması üzerine çok uzun sürmedi bu ilişkisi. Ardından Milli yıldızımız Arda Turan ile yaşadığı aşkla gündeme geldi. Arda'nın Sinem Kobal'dan önce yaşamış olduğu bir ilişkiydi bu. İkili Arda Turan'ın Sinem'den ayrılmasından sonra yine birlikte oldukları dedikodusu yayıldı. Hatta Aslıhan Doğan, İspanya'da Atletico Madrid maçını izlemeye gitti. Formayı da üstüne geçirdi. Ancak Arda Turan eski ilişkisini yeninden körüklemedi. Bu haberler tam unutulmuşken Aslıhan Doğan cephesinden yeni bir bomba daha geldi. Ünlü Pop şarkıcısı Murat Boz'la samimi fotoğraflarını paylaştı takipçileriyle.

 

KARDEŞLİKTEN SEVGİLİYE

Mert Vidinli yazısında, Arda'nın Aslıhan'ı futbol dünyasına adım attığı ilk yıllarda tanıdığını belirtti. Devamında, ikilinin yıllarca kardeşçe bir ilişki içinde olduğunu söyledi.  

Birlikte yedilerini, içtilerini, gezdiklerini ve sırlarını paylaştıklarını anlatan Günaydın yazarı, sonunda birbirlerini keşfettiklerini ifade etti ve ekledi:

"Yani 10 yıl boyunca demlenen ilişki, bir anda aşka dönüştü. Durum bundan ibaret" 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler