YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Asena'ya 1.5 milyon TL'lik oyuncak!
Asena'ya 1.5 milyon TL'lik oyuncak!
05 Ekim 2015 16:45
Lüks harcamaları ile sık sık gündeme gelen Asena Erkin son 1.5 milyon TL Değerindeki Porsche Carrera aracıyla dikkatleri üzerine topladı. Asena Erkin, yeni otomobili Porsche için flaş yorumuda bulundu: "Kocam sağ olsun"

Caner eşi Asena Erkin için milyonları harcamaya devam ediyor, 1.5 milyon TL’lik yeni otomobili Asena'nın altına çeken Caner lüks oyuncağı görülmeyecek gibi değildi.

 Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Caner Erkin’in hediyelerinde sınır yok, limit yok! Caner eşi Asena Erkin için milyonşları harcamaya devam ediyor, 1.5 milyon TL’lik yeni otomobili Asena'nın altına çeken Caner lüks oyuncağı görülmeyecek gibi değildi. Asena yeni oyuncağı pahalı Porsche'si ile ilk kez görüntülendi.

Bir süredir değişik markaların otomobiliyle test sürüşü yapan Asena Erkin seçimini Porsche Carrera’dan yana kullandı.

Önceki akşam Beşiktaş doğrultusuna giderken yeni otomobiliyle görüntülenen Erkin muhabirlerin “Hayırlı olsun” sözlerine gülümseyerek “Evet kocam sağ olsun yeni armağan aldı” diye karşılık verdi.

Asena Erkin, 1.5 milyon TL değerindeki Porsche Carrera 911 Turbo S marka otomobili için özel plaka siparişi verdi. Araçta şimdilik geçici plaka takılı.

Caner-Asena Erkin çifti yeni villa aldı

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin daha öncede eşi Asena Erkin’e 2 milyon TL’ye fıstık yeşili Lamborghini almıştı.

Caner Erkin son olarak Beykoz Konakları'nda lüks villa almıştı!

Eşi Asena’nın isteği üzerine 700 metrekarelİk villayı tamamen yenilemeye hüküm veren Erkin, FH Mimarlık ofisi ile anlaştı. Çift, dış yüzeyinin yüzde 90’ı camla kaplanacak villa için sık sık mimarlarla bir araya geliyor. Yenileme için yaklaşık 4 milyon dolarlık bütçe ayrıldı.

Heyecan sardı

Villasına göre yeni eşyalar alacak olan Erkin çiftini ise şimdiden heyecan sardı. Mobilya ve aksesuar bakan çift yeni villa biter bitmez derhal taşınacak.

Erkin çifti, 700 metrekarelik villa için çocukları Çınar için de oldukça büyük çocuk odası yaptırıyor. Salonlar ve oturma odaları dışında villada sauna, hamam ve spor salonu da olacak.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler