YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Arınç'tan orantısız dizi övgüsü
Arınç'tan orantısız dizi övgüsü
25 Ekim 2014 23:20
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Ak Parti İl Danışma Meclisi toplantısında yaptığı konuşmasında reyting kurbanı olan TRT dizisi Kızılelma'ya değindi.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Ak Parti İl Danışma Meclisi toplantısında yaptığı konuşmasında reyting kurbanı olan TRT dizisi Kızılelma'ya değindi.

Birileri Kızılelma dizisini çekemedi

Bülent Arınç, senaristliğini ve yönetmenliğini Osman Sınav'ın yaptığı Milli İstihbarat Teşkilatı'nı konu alan dizi Kızılelma'nın ekrana veda etmesine üzüldüğünü dile getirerek "Bizde TRT'de de 40 yılın başı güzel bir dizi yapmıştık. Sezon finali dediler, canım sıkıldı inşallah bitmemiştir. Kızılelma diye çok güzel bir dizi vardı, çok da güzeldi ama birileri çekemedi heraldi. Benim bildiğim final Haziran'da olur." dedi.

Dizi oyuncusu sosyal medya'dan duyurmuştu

TRT 1'de başrollerinde Furkan Palalı, Pelin Akil, Zeynep Eronat, Erdal Cindoruk ve Miraç Eronat'ın yer aldığı, senaristliğini ve yönetmenliğini Osman Sınav'ın yaptığı Milli İstihbarat Teşkilatı'nı konu alan dizi 'Kızılelma' ekrana veda etmişti.

15 Ocak 2014 tarihinden beri ekrana gelen dizinin oyuncularından Zeynep Eronat, dizinin bittiğini sosyal medya hesabına yazdığı "Kızılelma bitti.... Başta sevgili Sinegraf olmak üzere,sevgili yönetmenlerimiz,birbirinden değerli dünya tatlısı set ekibimiz ve benim canımın içi oyuncu arkadaşlarım sizlerle olmak çok güzeldi..Emeğinize sağlık...Yeni hikayelerde buluşmak üzere hepinize teşekkür eder koooooskocaman öperim" mesajıyla duyurmuştu.

Dizinin konusu

Türkiye'nin çıkarları uğruna mücadele eden bir gurup insanın hikayesini anlatıldı. Bu insanlar, Türkiye'nin büyümesi ve bölgesinde adaletin temsilcisi bir ülke olması için yaşayacak, mücadele etti ve bir çok maceraya atıldı. Dizi, Milli İstihbarat Teşkilatı'nı konu edinmekteydi.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler