YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Arda Kural'dan samimi açıklamalar
Arda Kural'dan samimi açıklamalar
23 Ocak 2013 17:40
Ünlü oyuncu Arda Kural, 20 gündür tedavi gördüğü Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden taburcu oldu. Tedavi sonrası ilk kez konuşan Kural, yapacağı işi açıkladı.

Ünlü oyuncu Arda Kural, yaklaşık 20 gündür Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi görüyordu. Önceki gün hastaneden taburcu edilen Kural, "Artık özgürüm" diyerek annesi Gülnur Kural'ın yanına koştu.

Artık oyunculuk yapmayacağını söyleyenKural; 'Oyunculuk defterini kapattım, seyyar satıcılık yapıp nohut pilav satarım' diye konuştu.

İşte Arda Kural'ın samimi açıklamaları:

"Hayatıma dönmek istiyorum. Oyunculuğu düşünmüyorum çünkü televizyon zor. Annem çok güzel nohutlu pilav yapıyor. Seyyar satıcılık yapabilirim; şaka yapmıyorum, çok ciddiyim. Tedavi olana kadar sıkıcı günlerdi. Beni böyle şeyler yıpratmaz. Hayatta direnç kazanıp devam etmemiz gerekiyor. Bunların farkında olacak yaştayım. Şu anda gayet iyi durumdayım. Psikolojimi annem bozmadı ama bu süreçte ben onunkini bozmuş olabilirim. Yeni oyuncu adaylarının anneleri çocuklarına sahip çıksınlar." dedi.

arda
 // derya
Bu zamana kadar oyuncuuluk yapip sonra pazarci olmak
Bilemiyorum ama yapamaz gibime geliyor. Pzarcilik zor is
Gercekten zor is....
24 Ocak 2013 08:23
arda kuralın açıklaması
 // ayşee
bencede en iyisi birazda hayatın zorluklarını öğrenmek gerekir.........
23 Ocak 2013 19:20
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler