YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Antalya'da Ebru Gündeş rüzgarı
Antalya'da Ebru Gündeş rüzgarı
06 Temmuz 2013 16:39
'18. Manavgat Barış Suyu Kültür, Turizm, Sanat ve Gençlik Festivali' kapsamında sahne alan Ebru Gündeş ve Mehmet Erdem, izleyenleri coşturdu.

Antalya’nın Manavgat ilçesinde düzenlenen "18. Manavgat Barış Suyu Kültür, Turizm, Sanat ve Gençlik Festivali" kapsamında sahne alan Ebru Gündeş ve Mehmet Erdem, izleyenleri coşturdu.

Manavgat Belediyesi’nin bu yıl 18’incisini düzenlediği "Barış Suyu Kültür, Turizm, Sanat ve Gençlik Festivali" düzenlenen kortej yürüyüşü ile başladı. Antalya Büyükşehir Belediyesi Bandosu’nun da katıldığı kortejde otellerin animasyon ekipleri renkli görüntüler oluşturdu. Güllük Kavşağı, Hisar Caddesi, Antalya Caddesi, İbrahim Sözen Caddesi üzerinden Manavgat Stadyumu’na ulaşan kortejin ardından ünlü sanatçılar Ebru Gündeş ve Mehmet Erdem, Manavgat Stadyumu’nda konser verdi. Sunuculuğunu Nefise Karatay’ın yaptığı gecede sahneye ilk olarak Mehmet Erdem çıktı. Erdem, seslendirdiği şarkılarla hayranlarını coşturdu.

Kalp işaretli çıkış

Mehmet Erdem’den sonra sahne alan Ebru Gündeş ise sahneye elleriyle kalp işareti yaparak çıktı. Her gittiği yerde ve konserde insanların kendisini kalp işareti ile karşılamalarını isteyen Gündeş, "Kalbe çalışıyoruz, şarkılarımızla kalbe dokunuyoruz" dedi. Küçük hayranlarını sahneye davet eden Gündeş, onlarla dans ederek sohbet etti. Bir grup Ebru Gündeş Fun Club üyesi, ünlü sanatçıya hayranlıklarını pankart açarak gösterdi.

Konserin sonunda Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Ebru Gündeş ve Mehmet Erdem’e çiçek ve plaket vererek teşekkür etti.

 

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler