YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ankaralı Namık kaç yaşında idi? Ankaralı Namık'ın doğum tarihi
Ankaralı Namık kaç yaşında idi? Ankaralı Namık'ın doğum tarihi
19 Ekim 2015 17:47
Ankaralı Namık olarak bilinen Namık Uğurlu dün gece hayatını kaybetti. Ankaralı Namık genç yaşta gözlerini hayata yumdu. Ankaralı Namık kaç yaşındaydı? Evli miydi? Ankaralı Namık'a dair merak edilenler...

Bu sene üst üste Ankaralı Namık, şanssızlık eseri kazalar geçirmişti. En son geçirdiği trafik kazasının ardından tedavi gören Ankaralı Namık'tan dün gece kötü bir haber geldi. Ankaralı Namık'ın  evinin balkonunda düşerek hayatını kaybettiği öğrenildi. Olayın intihar mı kaza mı olduğu henüz araştırılıyor.

Ankaralı Namık kaç yaşıundaydı? Anakralı Namık orta yaşlardaydı. İşte Ankaralı Namık'ın yaşı, doğum tarihi, Namık'ın eşi ve Anakralı Namık'ın bilinmeyenleri...

Ankaralı Namık'ın hayatı:

Ankaralı Namık, 39 yaşında idi.  1 Ocak 1976 tarihinde doğdu.

Ankaralı Namık, 6 yaşında eline aldığı sazı ile önceleri Sazcı Namık, Ayarcı Namık lakaplarıyla tanınmaya başlayan, ancak asıl şöhreti Ankaralı Namık adıyla kazanan, gerçek adı Namık Uğurlu olan sanatçıdır. Ankaranın şimşir kaşıklarla müzikleri yapılan havalarına, esprili sözleri de ekleyerek,müziğin ülkenin her tarafına yayılmasında büyük katkısı olmuştur.

İnönü Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirmesine karşın mesleğini icra etmeyip müziğe yönelen Ankaralı Namık, ilk albümlerini kendi el arabasında satmaya çalışmış. Azmin, kararlılığın, kendine güvenin temeli olan bu davranışı ile şu an albümleri milyonlar satıyor.

300 bin albüm satınca süper star, iki klip çekince mega star olunan müzik dünyasında, albümleri 700-800 bin satan Ankaralı Namık, televizyon ekranlarından uzak durmasını, müziğine olan bağlılığından alıyor olsa gerek. Yüzünü eskitmeyip, sadece albümleri ile anılmayı seçmesi, kalıcılığını koruyor. 80 ve 90′larda TRT ekranlarında yasaklı olmalarına karşın en çok satan isimlerin başarısının ardın da belki bu etken vardı.

Ankara’dan bağımsız milletvekili adayı olarak siyasete de atılmayı deneyen Ankaralı Namık, Ankara Eczacıspor Kulübü Başkan Yardımcılığı’nı ve Tüm Türkiye Çalışan ve Emekliler Birliği Genel Başkan vekililiğini yürüttü.

Şarkıları
 
Babam Sağ  Olaydı
 
Arabada 5  evde 15
 
İstanbul Hovardası
 
Çiçeğim
 
Gelin mi Oldun
 
Gözlerin Aklımda Kaldı
 
Hadi Çıkta Gel
 
Kafam Bozuk
 
Layık Değilim
 
Yozgatlım
 
Yürü Yürü

Kaza geçirmişti...

Çankırı'da aracının direksiyon hakimiyetini kaybeden Ankaralı Namık ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Hastaneye ağır yaralı olarak kaldırılan Ankaralı Namık'ın sağlık durumunun kritik olduğu  bildirildi. Ankaralı Namık'ın vücudunun pek çok yerinde kırıklar olduğu açıklandı. 

"Ankaralı Namık" ismiyle tanınan sanatçı Namık Uğurlu, Çankırı'da trafik kazası geçirdi. Yönetimindeki aracın direksiyon hakimiyetini kaybeden Ankaralı Namık, Nebahat Uğurlu ile birlikte ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Ankara'da yayın yapan Haberakar.com'un haberine göre, Çubuk'tan Şabanözü'ne giderken 06 FB 4007 plakalı otomobili ile kaza yapan Namık Uğurlu, Bulgurcu köyü yakınlarında direksiyon hakimiyetini kaybetti. Yoldan çıkan otomobil yol kenarındaki kaya parçasına çarparak durabildi. Araçta bulunan Namık ve Nebahat Uğurlu yaralandı.

Sağlık ekipleri tarafından Şabanözü Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Namık Uğurlu ve Nebahat Uğurlu, ilk müdahalenin ardından Çankırı Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Namık Uğurlu'nun vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 // saniye
allah kabrini nur mekanını cennet eylesin...
31 Mayıs 2016 00:50
 // Erkan akbay
Değerli sanatçı sıcak kanlı idi kendini sevdiren şahsen sesi olan büyük üstat. ..mekanın cennet allah korktuklarindan korusun ..ankarali Namık kardesim...
16 Aralık 2015 11:00
 // Ragıp Güler
Allah rahmet eylesin toprağı bol olsun yakınlarına baş sağlığı diliyorum....
20 Ekim 2015 21:05
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler