YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Angelina Jolie öldü mü?
Angelina Jolie öldü mü?
13 Aralık 2013 23:00
Hızla zayıflayan Angelina Jolie film setinde bayıldı. Set ekibi Jolie'nin öldüğünü düşündü. Güçlükle nefes alan Jolie hastaneye gitmek istemedi.

Geçirdiği çifte mastektomi operasyonundan sonra hızla zayıflayan Angelina Jolie geçtiğimiz gün yönetmenliğini yaptığı Unbroken filminin setinde bayıldı. National Enquirer'a konuşan bir kaynak "Angelina bayıldığında set ekibi başta ne olduğunu anlayamadı. Yanına gittiklerinde ise Jolie'nin ölmüş olabileceğini düşündüler. İnanılmaz derecede solgun görünüyordu ve güçlükle nefes alıyordu" dedi.

Hastaneye gitmek istemedi

Hastaneye gitmeyi reddeden Jolie, çalışmaya devam etti. Geçtiğimiz günlerde internetteki radaronline.com sitesine konuşan ünlülerin beslenme ve zayıflama koçu Alicia Hunter, Angelina Jolie'nin özellikle yüzünün bir deri bir kemik kaldığını söyleyerek endişesini dile getirmişti. Hunter, "Elleri de sadece kemikten ibaretmiş gibi görünüyor. Eskiden biçimli olan bacakları şimdi iğne kadar ince görünüyor. Her ne kadar genellikle pantolon ya da diz altı etekler giyse de omuz kemikleri neredeyse gözle görülebilecek halde" dedi.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler