YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Anadolu Rock hak ettiği yeri bulamadı"
"Anadolu Rock hak ettiği yeri bulamadı"
06 Temmuz 2013 09:17
Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan By Jack adlı kulüpte sahne alan Ünlü sanatçı Haluk Levet gezi parkının taksimden ibaret olmadığını açıkladı.

 

Gece yarısı By jack’te sahneye çıkan Haluk Levet konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Yaklaşık bin kişinin izledi. Tıka basa Haluk Levet’in hayranları ile dolan mekanda ünlü sanatçı sevilen parçalarını seslendirdi. Sahne öncesinde Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Haluk Levet Gezi parkı olaylarına da değindi. Ünlü sanatçı Ağaçların sadece gezi parkında olmadığına değinerek “ağaç Gerze’de, Bergama’da, ağaç Mersin’de nükleerde, ağaç Sinop’ta ağaç şu anada Erçiş’te bunu böyle algılamak lazım” ifadelerini kullandı.

Haluk Levent Gazne'ye gidiyor

Ünlü sanatçı Haluk Levet Gazne’ye gideceğini belirterek “bu hafta Sırbistan’a gidiyorum. Sırbistan’da 3 günlük bir aktivite var. 3 günlük uzun bir yürüyüş var. Sırbistan’ın bütün dünyada yankı bulması için. O bölgede yaşanan soykırım’ı unutturmamak için yürüyeceğiz. Eylül ayında ise büyük bir ihtimal Gazne’ye gideceğim”dedi.

Anadolu Rock Bakkal müziği olarak adlandırılıyor

Anadolu Rock hakkından da konuşan Haluk Levet “Anadolu rock hak ettiği yeri bulmuş değil. Halan bakkal müziği olarak adlandıranlar var ama ben bu müzikten vaz geçmeyeceğim. bizim pirimiz Barış Manço, Cem Karaca ve Moğollardır. Biz onlardan ders alarak geldik”sözlerine yer verdi.

Daha sonra sahneye çıkan Haluk Levet yeni albümünün müjdesinide vererek 3 saat sahnede kaldı. Sevilen şarkılarını seslendiren Levent Türküde seslendirerek sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

 

İHA

Etiketler:
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler