YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Altıntop'a mahkeme şoku!
Altıntop'a mahkeme şoku!
14 Mart 2013 15:27
Bursa’da bir ajansta 2 aylık eğitim vermesine rağmen parasını alamadığını iddia eden Tuğba Altıntop'a ajanstan cevap geldi.

Ünlü manken ve şarkıcı Tuğba Altıntop, Bursa’da Dilek Ocak’ın sahibi olduğu 3 Ajans bünyesinde faaliyet gösteren manken yetiştirme kursunda 2 ay eğitim verdi. Altıntop, 16 Aralık'tan itibaren 2 ay boyunca kadınlara modellik ve mankenlik eğitimi verdiğini, kursun son gününde ise öğrencilere sertifika vermek üzere hiçbir yetkilinin bulunmadığını ve kurs ücretini alamadığını iddia etti.

Bu iddiaların ardından açıklamalarda bulunan ajans sahibi Dilek Ocak, “Anlaşmaya göre Tuğba Hanım 2 ay süreyle her pazar günü 11.00-19.30 saatleri arasında gelip ders verecek ve sözleşmenin 5. maddesine göre de kurs bitiminde kursiyerlerimizle birlikte yapacağımız defileye katılacaktı. Sözleşme süresi içerisinde ders saatleri 11.00 ve 19.30 arasında olmasına rağmen Tuğba Hanım saat 14.30'da ders başı yaptı. Buna rağmen kendisine sözleşmede kararlaştırılan ders ücretleri eksiksiz olarak ödenmiştir. Son ders günü olan 03/03/2013 tarihinde gelmiş ancak hiç ders yapmamıştır. Yine sözleşmeye göre kurs bitiminde kursiyerlerimizle birlikte yapılan defileye de çıkmamıştır” iddialarında bulundu.

Manken Altıntop’un yaptığı açıklamalarının maksatlı olduğunu savunan Ocak, “Tuğba Hanım yakında single çıkaracaktır. Bu sebeple şirketimizi çıkaracağı single’ın reklam ve tanıtımını yapmak için kullanmaktadır. Tuğba Hanım'ın ahde vefa hükümlerine ve ticari ahlaka sığmayan bu haksız saldırıları karşısında mağdur olan ve imajı sarsılan şirketimizin görmüş olduğu maddi ve manevi zararların tazmini için yasal yollara başvuracağız” diye konuştu.

 

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler