YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Altın klozet tartışmasına Tuğçe Kazaz yorumu: Kılıçdaroğlu...
Altın klozet tartışmasına Tuğçe Kazaz yorumu: Kılıçdaroğlu...
04 Haziran 2015 07:10
Altın kaplı klozet polemiği üzerinden CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu eleştiren Tuğçe Kazaz, "Kılıçdaroğlu renk körü olmuş" dedi.

Son dönemde yaptığı siyasi çıkışlarla dikkat çeken manken Tuğçe Kazaz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu altın kaplı klozet polemiği üzerinden eleştirdi.

Kılıçdaroğlu renk körü olmuş

CHP liderine Twitter sayfasından yüklenen Kazaz, “Vah vah! Kılıçdaroğlu renk körü olmuş. Dış ortaklarının altınlarını çok görmüş olmalı ki, Ak sarayda ki lavaboları da altın kaplamalı görüyor.” ifadelerini kullandı.
 
Bir dediği bir dediğini tutumuyor

Kılıçdaroğlu için “Bir dediği bir dediğini tutmuyor” değerlendirmesi yapan Kazaz, “Kaçak dediği saraya yine kaçak bir şekilde sızmış olmalı ki, altın kaplı lavaboları görmüş olsun” diye ekledi.
 
Gezici zihniyete bakmayın

Kazaz, şu şekilde devam etti: Bu Kılıçdaroğlu sakın Pennslyvania'daki muhterem olmayan zatın orada görmüş olmasın bu altın kaplamalı lavaboları. Ne de olsa aynı kanaldalar. Arkadaşlar bu gezici zihniyete bakmayın. Onların derdi ülke değil, kendi keyifleri ve bunların dava liderleri ise, Demirtaş ile Kılıçdaroğlu...

Etiketler:
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler