YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Akyürek hayranlığı Seren'in aklını başından aldı
Akyürek hayranlığı Seren'in aklını başından aldı
22 Eylül 2015 17:40
Seren Serengil, hayranlık duyduğu Engin Akyürek’le tanışmanın yollarını arıyor, onun gittiği yerlere gidiyor. Ancak bu durum Akyürek’i rahatsız etti. Oyuncunun yakın çevresine Serengil'den dert yandığı öğrenildi.

“YABANCI Damat, “Fatmagül’ün Suçu Ne” ve “Kara Para Aşk” dizilerinin yıldızı Engin Akyürek, bu yıl 10’uncusu düzenlenen Uluslararası Seul Drama Ödülleri’nde ‘en iyi erkek oyuncu’ ödülünü aldı. Bu ödüle en çok sevinenlerden biri de Akyürek’e hayranlık duyan Seren Serengil oldu. Oyuncunun fotoğrafını Instagram hesabında paylaşan Serengil, o karenin altına “Neyse kızlar, gururumuz Engin Akyürek ödül aldı. Kendisini tebrik ediyoruz ve çok seviyoruz” yazdı ve mesajının sonuna da kalp işareti koydu.

Nereye gitsem karşıma çıkıyor

Seren Serengil’in paylaşımı, magazin kulislerini de hareketlendirdi. Konuşulanlara göre Serengil, bir süredir Engin Akyürek’le tanışmanın yollarını arıyor, onun gittiği yerlere gidiyor. Hatta tatil tercihlerini de Akyürek’e göre belirliyor. Serengil, son olarak Akyürek’in Kaş’ta dalış yapmayı çok sevdiğini ve yaz tatilini orada geçirdiğini öğrenince soluğu beldede aldı. Ancak bu durum Akyürek’i rahatsız etti. Oyuncunun yakın çevresine Serengil için “Nereye gitsem karşıma çıkıyor” diye dert yandığı öğrenildi.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler