YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ajda Pekkan uçakta kimden tokat yedi?
Ajda Pekkan uçakta kimden tokat yedi?
03 Eylül 2015 09:04
Nükhet Duru, bir röportajında Bülent Ersoy ile Ajda Pekkan arasındaki gerginliğin sorulması üzerine 25 senelik tarihi bir itirafta bulundu. Duru; "Onların yıldızı barışmadı bir türlü. Hatta Bülent tokat atmıştı Ajda’ya." dedi.

Sanatçı Nükhet Duru, Bülent Ersoy ve Ajda Pekkan hakkında olay yaratacak bir itirafta bulundu.
Yeni single'ı Yakarım Canını ile hayranlarını coşturan Ajda Pekkan'a Nükhet Duru'dan tarihi itiraf: “Ajda Pekkan ile Bülent Ersoy’un yıldızlarının bir türlü barışmadı. Hatta 25 sene önce uçakta Bülent Ajda’ya tokat atmıştı.”

Quality Of Magazine dergisinin son sayısına röportaj veren Nükhet Duru, Ajda Pekkan’ı “Hepimizin öncüsüydü. 60’larda başlamış sanat hayatına. Biz 75’de çıktık. O da çok genç başlamış. Muhteşem bir kadın, pop müziğin tanrıçası!  Mitolojik çağda olsaydı, Ajda kesin tanrıça olarak algılanırdı” sözleriyle övdüğü röportajında Bülent Ersoy ile Ajda Pekkan arasındaki gerginliğin sorulması üzerine 25 senelik tarihi bir itirafta bulundu.

"Küslük kötü bir şey. Bizim camiamızda ne küslük olabilir, ne de düşmanlık… İnşallah yakışır şekilde hallolur mesele. Onların yıldızı barışmadı bir türlü. Hatırlıyorum, 25 yıl önce uçakta kavga etmişlerdi. Hatta Bülent tokat atmıştı Ajda’ya."

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler