YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ajda Pekkan, 'Topbaş' mesajını yalanladı
Ajda Pekkan, 'Topbaş' mesajını yalanladı
23 Haziran 2013 12:54
Ünlü Şarkıcı Ajda Pekkan, Gezi olayları sırasında belediyenin parka yaptığı ağaçlandırma çalışmalarından dolayı Kadir Topbaş’a itafen yayınladığı teşekkür mesajını yalanladı.

Taksim Gezi olayları sırasında, belediyenin tahrip olan Gezi Parkı’na düzenleme ve ağaçlandırma çalışması yapması üzerine ünlü şarkıcı Ajda Pekkan twitter üzerinden Kadir Topbaş’a bir teşekkür mesajı yayınlamıştı. Gelen yoğun tepkiler üzerine ünlü şarkıcı, bugünkü köşesinden o mesajın kendi bilgisi dışında atıldığını söyledi.

Hürriyet’teki köşesinden yaptığı açıklamada o tweetin kendi bilgisi dışında atıldığını söyleyen Pekkan; ’’Gezi Parkı’nın boşaltığı, kadınların ve çocukların gece boyunca gaz altında kaldığı gecenin sabahında.. İnadına yapar gibi.. Allah’ınızı severseniz böyle bir şeye aklınız alıyor mu? dedi.

O tweetin kimin attığını bilmediğin söyleyen Pekkan, ’’Peki kim attı bu mesajı benim hesabımdan? Ah bir bilsem... Yapacağımı bilirim zaten. Aslında tam bir hack’lenme de değil bu anladığım kadarıyla. Bu hesabın şifreleri birden çok kişide vardı. İlk açanlar başkaydı, bugün benim adıma ekibimden kullananlar başka...’’ diye konuştu.

 

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler