YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ajda Pekkan gazetecilere sansür uyguladı
Ajda Pekkan gazetecilere sansür uyguladı
21 Kasım 2015 10:49
Bugüne kadar 20'yi aşkın estetik operasyonu geçiren Ajda Pekkan katıldığı etkinlikte gazetecilerin yakından görüntü almasına izin vermedi. Pekkan'ın son ameliyatı sonrası yüz ifadesinin değiştiği ve ağzını kapatamadığı görüldü.

Süperstar Ajda Pekkan, önceki gün Brand Week İstanbul'un konuğu oldu. 'Süperstar' markasını tescilleten Pekkan, davetlilerle söyleşi yaptı.

Sevilen sanatçı, bu unvanı nasıl aldığını; "Tamamen iç güdüsel, duygusal, kalbimin sesini dinleyerek ama akıllıca" sözleriyle özetledi.

YAKINDAN FOTO YASAK

Süpriz yapmayı sevdiğini söyleyen Pekkan, "Hayalim vokalist olmaktı ama kendime bile sürpriz yaparak Süperstar oldum" dedi. Etkinliğe geç katılan Ajda Pekkan, gergin tavırlar sergiledi. Ünlü sanatçı, davete katılan basın mensuplarının yakından fotoğraf çekmesine ise izin verdirtmedi. Türkiye'nin en çok estetik operasyon geçiren ünlüsü olan Pekkan'ın son olarak yüzüne yaptırdığı operasyondan rahatsız olduğu öğrenildi.

ESPRİ KONUSU OLDU

Yüz ifadesi değişen ve ağzını kapatmakta güçlük çeken 69 yaşındaki Pekkan'ın bu tavırları salondakileri de şaşırttı. Başından 20'den fazla estetik operasyon geçen Süperstar'ın bu halini gören konuklar, "Vurur yüze ifadesi çok gerginsin bitanesi" diyerek espri yaptı. 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler