YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ajda Pekkan 'bakanlar'ı coşturdu
Ajda Pekkan 'bakanlar'ı coşturdu
06 Nisan 2010 23:54
Katar Havayolları'nın Doha-Ankara seferinin başlaması nedeniyle sanatçı Ajda Pekkan'ın konser verdiği bir gece düzenlendi.

Sheraton Oteli'nde düzenlenen geceye, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülkadir Aksu, Katar'ın Türkiye Büyükelçisi Abdülrazzak Al Abdülghani, Türkiye ile Katar'ın Ulaştırma Bakanlıklarının Sivil Havacılık Genel Müdürleri, havacılık sektörünün temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Sunuculuğunu Seray Sever'in üstlendiği gecede konuşan Qatar Havayolları Başkanı Akbar Al Baker, Türkiye'de ikinci bir uçuş noktası eklemenin mutluluğunu yaşadıklarını ve bunun Katar ile Türkiye arasındaki sıcak ilişkiyi daha da güçlendireceğini söyledi.

2004'de Türkiye pazarına İstanbul'a başlattıkları uçuş ile girdiklerini hatırlatan Al Baker, Ankara-Doha uçuşunun başarılarını daha da artıracağından emin olduklarını ifade etti.

Qatar Havayolları olarak uluslararası uçuş ağını geliştirmeyi ve uçuş sıklığını artırmayı amaçladıklarını dile getiren Al Baker, ''Ankara-Doha uçuşlarımız haftada 4 gün pazartesi, perşembe, cuma ve pazar günleri gerçekleştirilecek'' dedi.

Sanatçı Ajda Pekkan'ın konseri ve Bulat Gafarov'un gösterisinin yer aldığı gecede, yapılan çekiliş ile Qatar Havayolları uçuş ağında istenilen noktaya iki kişilik business class ve iki kişilik ekonomi class bilet hediye edildi. AA
 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler